«Інтергал-Буд» отримав міжнародне визнання і став Девелопером року Премії країн Східної Європи та Азії

  • 24/11/2017

23 листопада відбулася урочиста церемонія нагородження кращих проектів, компаній і персон в сфері нерухомості країн Східної Європи та Азії - EE PROJECT AWARDS 2017.

Найбільша будівельна компанія України «Інтергал-Буд» отримала найпрестижнішу премію - ДЕВЕЛОПЕР РОКУ 2017! Ця преміум-позиція означає міжнародне визнання ролі компанії в розвитку українського ринку нерухомості.

Премія EE PROJECT AWARDS щорічно визначає провідних девелоперів, інвесторів, банкірів, архітекторів з України Казахстану, Азербайджану, Грузії, Білорусі, Молдови.

У 2017 році Премія була присуджена в більш ніж 20-ти номінаціях, серед яких найконкурентніша і престижна - Девелопер Року. Цього року авторитетне європейське журі розглянуло понад 200 заявок, що є рекордною кількістю, поданих коли-небудь на участь в Премії.

До міжнародного журі Премії країн Східної Європи та Азії входять більше 30-ти незалежних професіоналів європейських країн з різних сегментів ринку нерухомості: архітектури, управління проектами, девелопменту, рітейлу, проектування, юридичних фірм та інших.

Компанія "Інтергал-Буд" висловлює щиру подяку авторитетному міжнародному журі та всьому професійному співтовариству Східної Європи і Азії. Дякує за визнання і таку високу оцінку досягнень компанії. Як і раніше, нашими стратегічними пріоритетами залишаються лідерські амбіції на ринку нерухомості, оригінальні сучасні проекти, висока якість будівництва і клієнторієнтований сервіс.