"Інтергал-Буд" - переможець рейтингу народної довіри!

  • 27/12/2017

Чудова новина! «Інтергал-Буд» став переможцем рейтингу народної довіри  Realt Golden Key, ініційованого порталом нерухомості Realt.ua.

За результатами народного голосування перше місце в рейтингу житлових комплексів комфорт-класу зайняв  ЖК «ПАРКОВІ ОЗЕРА».

Сам «Інтергал-Буд» посів почесне друге – і перше серед недержавних компаній! – місце в номінації «Забудовник гідний народної довіри 2017». Про свою участь у конкурсі заявили 51 провідна будівельна компанія України та 107 житлових комплексів!

Засновником Першої народної премії нерухомості Realt Golden Key виступив  інтернет-портал нерухомості Realt.ua. Протягом місяця зареєстровані та нові користувачі порталу змогли віддати свій голос на користь того чи іншого забудовника та проголосувати за його проекти.

За задумом ініціаторів, премія Realt Golden Key має стати корисним помічником при виборі житла від надійного забудовника, допоможе правильно аналізувати ринок нерухомості та вбереже від участі в будівельних аферах.

Ми щиро вдячні народному журі, яке проголосувало за «Інтергал-Буд» та його житлові комплекси!

Перелік професійних вітчизняних та міжнародних премій, отриманих «Інтергал-Буд» в 2017 році був би неповним без народного визнання. На порозі Нового року нам приємно усвідомлювати, що плани та проекти будівельної компанії  знаходять відгук саме у тих людей, для яких ми зводимо комфортне та затишне житло, неодмінно піклуючись про розвинуту соціальну інфраструктуру,  якість архітектурних рішень, продуману та комфортну прибудинкову територію.

Тепер, спираючись на два крила – народне та професійне визнання – «Інтергал-Буд» сміливо рухається вперед, за новими досягненнями в 2018 році!