"Інтергал-Буд" - перший резидент нового БЦ «М8»

  • 03/08/2020
Теги :

Зізнайтеся, багато хто з вас, проїжджаючи Московською вулицею, задумувався, що ж ховає за собою будівельна завіса будинку № 8б? Що ж загадка розгадана - на місці старих виробничих корпусів заводу «Арсенал» виріс стильний та сучасний бізнес-центр «М8». Його фасад став справжньою окрасою вулиці. Інакше і бути не могло, адже саме таке завдання стояло перед командою професіоналів з архітектурного бюро AIMM і компанії «Інтергал-Буд». Вони з ним справились на 100%.  

«Натуральні матеріали і кольори дозволили будівлі м'яко вписатися в контекст вулиці Московська,  - говорить Анна Іскіердо, креативний директор AIMM. -  Динамічна пластика фасаду і робота з масштабом дозволила створити ефект, ніби будівля була тут завжди. За допомогою зрізаного кута верхніх поверхонь вдалося досягти м'якого видимого кута будівлі з боку колишнього кінотеатру «Зоряний». Яскравий і сучасний постмодерністський фасад cтильного бізнес-центру буде завжди цікавим і стане одним з land-mark-тiв міста. Червоний граніт перших поверхів дбайливо збережений і вплетений в архітектуру верхніх».

Не менш ефектний «М8» і всередині. За задумкою архітекторів, об’єднуючим елементом виступив граніт, який є рідним матеріалом для цієї будівлі. Таким чином, команді вдалося зберегти її автентичність, осучаснивши офісний центр за допомогою якісних матеріалів та трендових стильових рішень.

Інтер'єри вестибюля і місць загального користування використані в поєднанні сучасних і класичних рішень: тут і мармурові панно, і 3D-панелі з каменю, латунні вставки, багато зелені в холі та оливкові дерева на терасі. Справжньою родзинкою «М8» є арт-інсталяція у вигляді люстри, що складається з тисячі пелюсток.

«Особливістю «М8» є його поділ на три стилістичні зони, просторі та світлі приміщення, стильний атріум між 5 та 6 поверхами та тераса з краєвидами на історичний Печерськ, – розповідає Олександр Матюха, керівник відділу дизайну «Інтергал-Буд». – Перший резидент «М8» - лідер серед приватних забудовників компанія «Інтергал-Буд». Її центральний офіс розташувався на останніх 5 та 6 поверхах бізнес-центру». 

Завітавши до «М8», ви на власні очі переконаєтесь, що бізнес-центр класу «А» - найкраще, що трапилося з Києвом і комерційною нерухомістю за часів незалежності України.

Чекаємо на вас!