«Інтергал-Буд» підписав Меморандум про співпрацю у забезпеченні законності та правопорядку на будмайданчиках столиці

  • 16/09/2016

14 вересня 2016 року відбулося підписання Меморандуму про співпрацю у сфері забезпечення законності, правопорядку та взаєморозуміння з громадськістю під час ведення будівельної діяльності. Ініціатором підписання документу виступив міський голова Віталій Кличко. Меморандум підписали найбільші забудовники України.

«Інтергал-Буд» приєднався до підписання меморандуму — свій підпис під документом поставив генеральний директор компанії Олександр Галяс.

Також документ підписали начальник Головного управління Національної поліції у Києві Андрій Крищенко, начальник Управління патрульної поліції столиці Юрій Зозуля і такі великі забудовники, як «Київміськбуд», «Житлоінвестбуд-УКБ», «УкрБуд», «UDP», «Завод ЗБК ім. Ковальської», «ГЕОС», «Фундамент», «Столиця Груп» та інші.

Згідно з меморандумом, забудовники зобов’язуються вести активну інформаційно-роз’яснювальну роботу з мешканцями прилеглих до будівництва житлових будинків, розміщувати біля воріт на будівельному майданчику інформаційний стенд з докладною інформацією про проект, а також не залучати приватні охоронні компанії для силової охорони будівельних майданчиків.

У свою чергу міська влада запевнила, що й надалі забезпечуватиме своєчасну публікацію на сайтах КМДА і Київської міської ради рішень Київради або розпоряджень КМДА щодо відведення земельних ділянок, реєстру укладених договорів оренди земельних ділянок і додаткових угод до них, містобудівних умов та обмежень, виданих забудовникам.

Компанія «Інтергал-Буд» упевнена, що спільними зусиллями нарешті вдасться навести лад на будівельних майданчиках столиці.

«Сьогодні дуже важливо повернути довіру громадськості до будівельників. Жодні конфлікти на будмайданчиках неприпустимі, всі питання треба вирішувати шляхом діалогу. Ми впевнені, що меморандум допоможе налагодити комунікацію між представниками будівельної галузі та жителями Києва», — заявив генеральний директор компанії «Інтергал-Буд» Олександр Галяс.