«Інтергал-Буд» підтримує молодих дизайнерів

  • 13/06/2019

Будівельна компанія «Інтергал-Буд» підтримує Міжнародний конкурс молодих дизайнерів IYDC, який проходитиме в рамках Ukrainian Fashion Week.

Це одна з наймасштабніших та впливових міжнародних fashion-подій у Східній та Центральній Європі — другий Міжнародний конкурс молодих дизайнерів. Цього року у конкурсі візьмуть участь дизайнери з 11 країн — Грузії, Естонії, Латвії, Литви, Молдови, Польщі, Румунії, Словаччини, Угорщини, України та Чехії. Усі вони — переможці та призери національних конкурсів у своїх країнах, що забезпечило об’єктивність відбору та високий.

International Young Designers Contest має на меті привернути увагу до України та Києва як до впливового центру креативу та інновацій, демонструючи рушійну силу індустрії запрошеним представникам провідних іноземних медіа. Цього року програма конкурсу включає кросдисциплінарні проекти Fashion Visual Art Residence, Kyiv Fashion Summit, відкриту лекцію Shape of colour та Шоу фіналістів.

«Інтергал-Буд» - українська будівельна компанія, яка працює на українському ринку 16 років та завжди підтримує цікаві проекти, що сприяють підвищенню авторитету нашої країни в світі. Компанія зацікавлена у розвитку української талановитої молоді, адже вона є найважливішим потенціалом держави.
«Інтергал-Буд» - майбутнє будується вже сьогодні!

https://www.youtube.com/watch?v=YZ4nZp6NMf0