«Інтергал-Буд» представляє новий житловий комплекс «Озерний гай - Гатне»

  • 21/10/2015

Компанія «Інтергал-Буд» планує найближчим часом розпочати продаж квартир у новому житловому комплексі «Озерний гай — Гатне», який розмістився в Одеському напрямку в адміністративних межах Києво-Святошинського району.

Концепція проекту передбачає будівництво житлового комплексу у форматі мікроміста з власною інфраструктурою, яка буде включати в себе дитячий садок, школу, торговельно-розважальний та оздоровчий центри, паркові алеї, спортивні майданчики для дітей і дорослих, спеціально обладнані дитячі майданчики, футбольні поля, зручні наземні паркувальні майданчики. До складу комплексу «Озерний гай» входять природні озера, окрасою яких стануть декоративні місточки, а також зони відпочинку на березі.

План забудови комплексу, який розкинеться на території майже 50 гектарів, передбачає будівництво 4‒10-поверхових будинків. Покупцям буде запропоновано унікальну концепцію, не притаманну заміським комплексам: квартири з якісним сучасним ремонтом і кухонним гарнітуром.

Зручні планувальні рішення вже зовсім скоро зможуть оцінити потенційні покупці, які перебувають у пошуках житла в передмісті столиці, але зі зручним транспортним сполученням.

Стежте за новинами компанії!