«Інтергал-Буд» презентує новий житловий комплекс «Теремки»

  • 05/12/2016

5 грудня «Інтергал-Буд» виводить на ринок новий житловий комплекс «Теремки», який розміститься у серці Голосіївського району на вулиці Академіка Заболотного, 15.

На ділянці площею близько 4 га буде зведено 5 будинків на 2000 квартир з величезним вибором покращених планувань, які відповідають віянням часу. Під час будівництва буде використано сучасні технології, матеріали та обладнання. Будинки будуть зводитися відповідно до останніх вимог щодо енергоефективності — теплоізоляція згідно з сучасними нормами, енергоощадні склопакети забезпечать тепло у вашому помешканні в будь-яку погоду, а багатозонні лічильники на електроенергію допоможуть зменшити витрати завдяки раціональному споживанню. Це важлива перевага в умовах зростання вартості енергоресурсів.

«Інтергал-Буд» подбав про те, щоб зробити процес переїзду в нову квартиру максимально простим і приємним. Майбутні мешканці можуть скористатися послугою ремонт «під ключ» від забудовника. Вартість оздоблювальних робіт становить лише 2000 грн/кв. м! Вам не доведеться витрачати час і сили на спілкування з підрядниками та пошук вигідних варіантів купівлі будівельних матеріалів. Усе, що вам потрібно, — це визначитися з дизайном і дочекатися введення будинку в експлуатацію. Все решта забудовник зробить замість вас!

На закритій впорядкованій території буде розміщено дитячі та спортивні майданчики, зони відпочинку, на яких ви зможете чудово проводити час усією сім’єю. Також заплановане будівництво дитячого садка і підземного паркінгу, які зроблять проживання в комплексі ще комфортнішим.

Безумовна перевага ЖК «Теремки» — його місцезнаходження! Це ідеальне місце для спокійного та комфортного життя. Оточений з усіх боків парками і лісом, він міститься майже на перетині головних магістралей Голосіївського району — Голосіївського проспекту, вулиці Академіка Заболотного і Столичного шосе, якими можна легко та швидко дістатися в будь-яку точку міста.

Лише декілька хвилин — і ви в одному з найгарніших парків столиці — «Феофанія» або в Національному комплексі «Експоцентр України» (ВДНГ). У будь-яку пору року ви зможете з приємністю прогулюватися тут тінистими алеями, кататися на велосипеді або здійснювати ранкову пробіжку.

Розвинута інфраструктура Голосіївського району з безліччю дитячих садків і шкіл, торгових центрів і магазинів, ресторанів і розважальних закладів зробить проживання у житловому комплексі «Теремки» максимально зручним.

Покваптеся, заявки на квартири вже надходять! Наші менеджери залюбки дадуть відповіді на всі ваші питання за номером (044) 200‒03‒44.