«Інтергал-Буд» та «УкрБуд» підписали меморандум співпраці щодо девелопменту житлового комплексу Sky Avenue

  • 22/07/2019

Лідер ринку серед приватних забудовників України «Інтергал-Буд» та Українська державна будівельна корпорація «УкрБуд» підписали меморандум про співпрацю щодо девелопменту житлового комплексу Sky Avenue (Київ).

«Проект є масштабним та доволі амбіційним. Вважаємо, що об’єднання зусиль та компетенцій двох команд лідерських компаній дозволить якісно посилити реалізацію житлової та комерційної нерухомості об’єкту, а обмін досвідом в організації збуту та просування дасть новий поштовх розвитку систем продажів на ринку в цілому», - коментує комерційний директор компанії «Інтергал-Буд» Анна Лаєвська. 

Згідно домовленості компаній, віднині організацію продажів та просування Sky Avenue  візьме на себе компанія «Інтергал-Буд», одночасно у центральному офісі продажів  «Укрбуд» також можна буде оформити заявку на придбання квартири у житловому комплексі.

Житловий комплекс SKY AVENUE – сучасний комплекс комфорт-класу, розташований в Києві у декількох хвилинах пішої ходи від Севастопольської площі по вулиці Народного Ополчення, 3. ЖК складається з шести будинків із вбудованими комерційними приміщеннями на перших поверхах.

Кожна квартира в ЖК SKY AVENUE обладнана системою розумного дому CLAP, ексклюзивно представленою в житлових комплексах корпорації «Укрбуд». Публічний простір у межах SKY AVENUE спроектований згідно з концепцією «двір без машин», завдяки чому перебування на прибудинковій території буде комфортним та безпечним. Основний акцент в оригінальному зовнішньому вигляді будинків зроблений на правильні геометричні форми і контрастне поєднання світлих і темних кольорів.

Будинки розташовані таким чином, аби створити затишні та зелені внутрішні двори з дитячими та спортивними майданчиками, зонами відпочинку. Проектом також передбачене будівництво власного дитячого садка, торгового центру, сучасного спорткомплексу з басейном і ролердрому. Окрім того, через увесь комплекс буде проходити широкий пішохідний променад з фонтаном у центрі, зеленими насадженнями та добре освітленими велосипедними доріжками. Для автомобілів передбачені одно- і дворівневі підземні паркінги з системою відеоспостереження, завдяки яким власники авто зможуть не перейматися про безпеку свого транспорту. Крім цього, близькість об’єктів соціально-культурного призначення, а саме: шкіл, центрів раннього розвитку дітей, фітнес-клубів, салонів краси, відділень банків, супермаркетів зробить зручним і комфортним проживання сімей з дітьми. Поруч розташовані парки ім. М. Островського та Кадетський Гай.

Назва житлового комплексу SKY AVENUE, що перекладається з англійської як «небесне авеню», говорить про дві його ключові особливості. По-перше, це місце розташування: поруч знаходиться Державний Музей Авіації імені Олега Антонова. По-друге, через весь комплекс буде проходити простора авеню із зеленими насадженнями.

Гнучкі умови придбання дозволяють стати власником житла, вигідно купивши його за діючими акціями, взяти безвідсоткову розстрочку від забудовника або скористатися кредитними програмами від банків-партнерів.