«Інтергал-Буд» тепер в Одесі! Апартаменти Lа Mer - нова хвиля преміум-класу

  • 03/09/2019
Теги :

Лідер серед недержавних забудовників будівельна компанія «Інтергал-Буд» презентує свій перший об'єкт в Одесі! Комплекс апартаментів La Mer унікальний навіть для дорогої та стильної «перлини біля моря». І ось чому.

Статусність та преміальність

La Mer розташований на березі Чорного моря. Архітектура комплексу запроектована з використанням найінноваційніших рішень. Поєднання естетики ліній та інтелектуальних технологій нагадує своїми формами хвилі та кораблі. Виразну архітектуру й оригінальну підсвітку фасаду видно з моря, але водночас вони органічно вписані в міський ландшафт Одеси.

La Mer - це перший комплекс luxury-апартаментів міжнародного рівня на одеському узбережжі, який за всіма показниками відповідає статусу своїх жителів.

Місцезнаходження

La Mer розташований на береговій лінії на 13-й станції Фонтану. Це місце, де історично будувалися заміські будинки відомих, багатих людей.

Запитаєте, чому, власне, фонтан? У місцевих є такий вислів: про погане говорять «не фонтан», а про хороше «таки фонтан». А все тому, що раніше в цьому місці біля моря була нестача питної води. Коли ж тут пробурили свердловини, то про чисту воду з них говорили «фонтан», інша вода в місті була «не фонтан».

У комплексі передбачені як загальні входи, так і приватні. Картки-ключі, закриті індивідуальні ліфти і окремі входи дозволяють безпечно відвідувати особистий простір біля моря.

Кращі ресторани Одеси: Bernardazzi, di Mare, Dizyngoff, Fratelli, «Дача» і улюблений «Компот», «Кларабара» знаходяться у 15 хвилинах від комплексу. В La Mer також відкриються власні преміальні закладі.

Архітектура

Розумна архітектура від провідного архітектурного бюро «Цитадель» - це поєднання сучасних тенденцій і форм з місцевим ландшафтом. La Mer розташований на березі, і в той же час його дах не перевищує рівень Фонтанської дороги, що дає можливість не виходити за межі пагорба. Зелена покрівля візуально подовжує ландшафт. Архітектори «пришвартували» його, направивши вітрила морського фасаду в бік теплих хвиль, а ілюмінатори - в сторону міста.

Надійність

Будівництво проводиться у повній відповідності до норм берегового будівництва і має всі дозвільні документи. Проект пройшов всі експертизи і має найвищий рівень безпеки як для жителів La Mer, так і для одеситів. Будівництво нової під'їзної дороги і спорудження підпірної стіни та інших елементів інженерного захисту передбачає проведення робіт з укріплення схилу і стабілізації зсувів гірських порід в цьому районі.

Інфраструктура

Перший рівень - комерційна інфраструктура (магазини, бутики, ресторани і медичні установи)

Внутрішня інфраструктура комплексу:

- два зимових сади під скляним куполом;

- спортивно-оздоровчий комплекс;

- клуб дитячого розвитку і спорту;

- кафе, бари і ресторани;

- басейни (відкритий і закритий)

- продуктові магазини і бутик-галерея;

- SPA-салони;

- вертолітний майданчик на даху;

- критий паркінг на 130 машиномісць з ліфтом, котрий підніме просто до ресторану або у власний пентхаус;

паркінг буде доступний також городянам і гостям міста. Це важливо, оскільки існує дефіцит парковок близько до моря;

- оглядові майданчики з зеленими зонами на даху;

- зелені зони відпочинку, ландшафтний парк

Старт продажів заплановано на 15 вересня. Відділ для консультацій клієнтів працює у ТРЦ «Сади перемоги» (1 поверх)