"Інтергал-Буд" у кожному житловому комплексі намагається передбачити дитсадки та центри раннього розвитку", - пише "Економічна правда"

  • 07/03/2019

Скільки дитсадків і шкіл потрібно Києву і чому їх не вистачає? Скільки буде коштувати їх будівництво і хто повинен цим займатися? У цих гострих і наболілих для Києва питаннях розбиралися журналісти «Економічної правди» в матеріалі: «За крок від катастрофи. Чому школи і дитячі садки Києва переповнені і що буде далі».

Населення Києва і кількість багатоповерхових житлових будинків зростає, чого не можна сказати про школи та дитячі садки. Києву не вистачає 57 шкіл і 70 дитсадків. Не менше 10 шкіл і 16 дитсадків у столиці необхідно вводити в експлуатацію щороку, але цього не відбувається.

Комерційний директор компанії «Інтергал-Буд» Анна Лаєвська розповіла в коментарях виданню про те, що місто майже не будує школи і дитсадки, але девелопер «Інтергал-Буд» у кожному житловому комплексі намагається передбачити дитячі сади і центри раннього розвитку: «Жителі наших ЖК можуть не турбуватися за дітей. Батькам не потрібно роками чекати місця в навчальних закладах або возити дітей за кілька кілометрів. Це вирішує проблему соціальної напруженості через нестачу дитсадків та шкіл у районах щільної забудови».

Про те, що відбувається в інших забудовників і хто повинен вирішувати проблему переповнених дитсадків читайте: www.epravda.com.ua/rus/publications/2019/03/5/645780/