«Інтергал-Буд» удосконалив пропозицію по кухням

  • 24/01/2019

Компанія «Интергал-Буд» пропонує своїм покупцям найактуальніші послуги, які вигідно відрізняють її від пропозицій інших забудовників.

Опція ремонт «під ключ» є дуже запитуваною на сучасному ринку новобудов, адже новосельці бажають заїхати вже до готової квартири, не витрачаючи дорогоцінний час та нерви на ремонтні роботи.  

Керуючися побажаннями покупців та європейськими стандартами готового житла, компанія значно розширила лінійку варіантів дизайну кухонь у ЖК «Паркові озера».

Для майбутніх власників квартир відкриті спеціальні шоу-руми, в яких представлені 9 варіантів кухонь з корпусними меблями сучасного й актуального дизайну. Всі гарнітури спроектовані з урахуванням стандартів ергономіки, функціональності та якості використовуваних матеріалів.

Купуючи квартиру з ремонтом, покупець може обрати свій варіант кухні з представлених, при цьому забудовник бере на себе гарантійні зобов'язання на ремонтні роботи, техніку і матеріали. Безумовно, це відмінне рішення для тих, хто рахує гроші та цінує свій час.

Як зауважує комерційний директор компанії Анна Лаєвська, «квартири з ремонтом «під ключ» на сьогодні становлять понад 50% всього житла, яке здає компанія, а в наступні кілька років можуть вирости ще на 30%, при цьому вартість ремонтних робіт для покупця квартири гарантовано виходить нижче ринкової».