«Інтергал-Буд» утримує лідерство на столичному ринку нерухомості

  • 27/12/2016

2016 рік для «Інтергал-Буду» став роком нових проектів і ще масштабніших планів. Незважаючи на економічну та політичну нестабільність у країні, компанія продовжує реалізовувати старі, а також запускати нові проекти.

Так, у році, що минає, були виведені на ринок два житлові комплекси — «Відрадний» і «Теремки». Це сучасні комплекси комфорт-класу, які відповідають сучасним реаліям і запитам найвимогливіших покупців.
Крім того, у поточному році стартував продаж квартир у нових будинках комплексів «Паркові Озера», «Яскравий», «Деміївка», «Традиція», «Озерний гай Гатне», «Малахіт» і «Нивки-Парк».

Нині компанія зводить понад 300 тис. кв. м нерухомості, а також планує й надалі нарощувати обсяги будівництва і вже у 2017 році вийти на показник близько 400 тис. кв. м на рік.

«Інтергал-Буд» є одним із лідерів будівельного ринку вже впродовж трьох років — з 2013 року щорічний обсяг нерухомості, яку компанія вводить в експлуатацію, становить не менш ніж 10% загального обсягу на ринку.

У році, що минає, наша компанія продовжувала нарощувати темпи розвитку. Ми ввійшли до ТОП-3 найнадійніших забудовників України і займаємо перше місце серед недержавних девелоперів.

У 2016 році «Інтергал-Буд» знову став переможцем Всеукраїнського конкурсу «Бренд року — 2016» у номінації «Бездоганна якість», а також був нагороджений Національним сертифікатом і почесним статусом «Лідер галузі — 2016», що демонструє гравцям ринку і покупцям надійність та перспективність компанії.

Здобули визнання й комплекси компанії. Так, житлові комплекси «Деміївка», «Яскравий», «Нивки-Парк» і «Проспект Комарова, 46» визнано найкращими серед ЖК комфорт-класу — про це свідчать результати аналізу, проведеного авторитетним агентством «Євро-Рейтинг».

За підсумками дослідження ринку новобудов Київської області «Ревізор новобудов» житловий комплекс «Озерний гай Гатне» визнано лауреатом у номінації «Фінансові умови» в середньому ціновому сегменті. А житловий комплекс «Малахіт» увійшов до трійки найкращих житлових комплексів комфорт-класу за версією професійного співтовариства Ukrainian Building Community.

Уже на весну наступного року запланований старт продажу нових, іще масштабніших об’єктів, які суттєво відрізнятимуться від тих, які «Інтергал-Буд» зводить зараз. Ми плануємо розширити горизонти не тільки у Києві, але й в інших перспективних містах України.