«Інтергал-Буд» в лідерах рейтингу надійності будівельних компаній

  • 24/02/2017

Компанія «Інтергал-Буд» зайняла друге місце в рейтингу надійності забудовників, складеному порталом Domik.ua на підставі голосування читачів. За «Інтергал-Буд» віддали свої голоси 11% покупців.

Користувачі порталу Domik.ua не вперше вибирають забудовників, яким готові довірити свої інвестиції, і «Інтергал-Буд» з року в рік підвищує свою позицію в рейтингу. Це є підтвердженням вірності стратегії компанії, яка передбачає створення якісних об'єктів в заявлений термін.

«Наша компанія дорожить своєю репутацією, тому завжди доводить до завершення розпочаті проекти. Це дозволяє з кожним роком все впевненіше завойовувати позиції на ринку. Покупці довіряють нам, адже точно знають, що ми не підведемо! Тому не дивно, що численні рейтинги постійно підтверджують нашу надійність і лідерські позиції на ринку », - коментує заступник комерційного директора компанії «Інтергал-Буд» Анна Лаєвська.

До того ж, компанія використовує власні джерела фінансування будівництва, що дозволяє розвивати нові проекти і завершувати будівництво поточних об'єктів в строк незалежно від темпів продажів.

«На даний момент «Інтергал-Буд» зводить більше 400 тис. кв. м нерухомості і має намір і далі нарощувати обсяги будівництва. У 2017 році в столиці ми плануємо ввести в експлуатацію близько 250 тис. кв. м житлової нерухомості. Вже на весну заплановано старт продажів нових, ще більш масштабних об'єктів, які будуть істотно відрізнятися від тих, які «Інтергал-Буд» зводить зараз. Ми плануємо розширити горизонти не тільки в Києві, а й в інших перспективних містах України», - додала Анна Лаєвська.

 

Джерело: abcnews.com.

uaukraineindustrial.info