«Інтергал-Буд» відсвяткував День будівельника разом із жителями та гостями ЖК «Яскравий»

  • 10/08/2015

Своє професійне свято — День будівельника компанія «Інтергал-Буд» відзначила яскраво і весело разом зі всіма жителями комплексу «Яскравий» на Оболоні.

Головними гостями на святі, організованому 9 серпня біля будинку на вулиці Дегтяренка, 33, була, звичайно ж, молодь. Юні архітектори спроектували «Місто мрії», розмалювали свій будинок майбутнього і були удостоєні звання «Почесний будівельник дня». Інтерактивні конкурси та настільні ігри, командні змагання і весела дитяча дискотека — свято вдалося на славу!

Жоден із гостей івенту в ЖК «Яскравий» не залишився без подарунка. Приємні сюрпризи від компанії «Інтергал-Буд» отримали не тільки діти, але й матусі і татусі, бабусі та дідусі наших маленьких архітекторів.

«Інтергал-Буд» упевнений, що в Україні підростає талановите молоде покоління, і хотіло б бачити найяскравіших його представників у своїх рядах.

Компанія «Інтергал-Буд» від щирого серця вітає партнерів та колег з професійним святом! За свою 12-річну діяльність девелопер реалізував понад 50 проектів у сфері житлової і комерційної нерухомості загальною площею близько 700 тисяч квадратних метрів. Ми дякуємо всім нашим покупцям за довіру, надану компанії, за ваш вибір, який ще раз доводить, що ми рухаємося в правильному напрямку.

Бажаємо всім колегам і партнерам здоров'я, творчого натхнення, сміливих рішень і завоювання нових будівельних висот. Нехай кожен наступний день приносить Вам радість і глибоке задоволення результатами!