«Інтергал-Буд» визнали кращою будівельною компанією столиці

  • 19/04/2018

«Інтергал-Буд» посів перше місце в рейтингу кращих недержавних девелоперів за верcією ділового видання «Личный счет».

Оцінювання відбувалось за низкою параметрів, до уваги, зокрема, брався строк роботи компанії на ринку, кількість об’єктів, які вона зводить в столиці та області , кількість побудованих об’єктів, умови банків-партнерів для покупців тощо (див. табл.)

Лідерські позиції на ринку нерухомості компанія «Інтергал-Буд» утримує завдяки впровадженню європейських принципів будівництва, високій якості житла, вчасному зведенню всіх проектів, щоденній відповідальній праці.

Розвиваючи нові житлові проекти, компанія передусім дбає про інтереси покупців. У всіх своїх житлових комплексах забудовник створює повноцінну, багатоцільову інфраструктуру з територіями відпочинку і дозвілля в форматі «місто в місті».

За 15 років діяльності компанія створила десятки об’єктів соціальної інфраструктури: дитячі садки, поліклініки, стадіони, універсальні спортивні майданчики, сквери, прогулянкові зони, магазини, паркінги тощо. Адже дбати про комфортний та сучасний стиль життя покупців – неухильне кредо компанії.

Колектив гордий тим, що допомагає людям відчути тепло власної домівки, влаштувати комфортний побут і з впевненістю дивитися у завтрашній день.