«Інтергал-Буд» визнано «Девелопером 2018 року» за результатами головної будівельної премії країни IBUILD-2018

  • 19/11/2018

Провідна будівельна компанія «Інтергал-Буд» отримала найпрестижніше звання «Девелопер року» за версією головної Всеукраїнської будівельної премії - IBUILD-2018. Головна подія в будівельній сфері і офіційна церемонія нагородження премії відбулася 16 листопада 2018 року в КВЦ «Парковий». Захід зібрав близько 500 представників будівельного ринку, щоб відзначити свої досягнення за 2018 рік.
 
 IBUILD - ключова профільна премія, яка щорічно проводиться Конфедерацією будівельників України та відзначає кращі компанії в сфері девелопменту та будівництва, проекти та фахівців галузі. Переможців визначають за допомогою відкритого голосування онлайн на сайті ibuild.ua і голосування Експертної ради в трьох категоріях: «Кращий серед рівних» (персональна премія), «Вимірювання успіху» (корпоративна премія) і «Відкриття року» (премія блискучих досягнень).
 
 Номінація «Девелопер року» - це корпоративна премія в категорії «Вимірювання успіху», яка відзначає досягнення компаній, які протягом тривалого часу стабільно та успішно працюють на будівельному ринку і зарекомендували себе як надійний забудовник, який гарантує високу якість, використовує в будівництві новітні технології та матеріали.

«Ми дуже пишаємося тим, що професійний будівельний ринок відзначив наші досягнення настільки почесною премією. Це визнання успішної роботи «Інтергал-Буд». Такі високі показники нашої діяльності - це результат 15-річної надійної роботи команди професіоналів, використання інноваційних рішень, перевірених технологій і високоякісних матеріалів, забезпечення фінансових гарантій і стабільності. Але найбільше ми вдячні нашим покупцям, для яких ми будуємо майбутнє», - коментує Анна Лаєвська, комерційний директор компанії.