Компанія «Інтергал-Буд» виконала ремонт у квартирі багатодітної родини

  • 02/10/2020

Останній день вересня для багатодітної родини Щербаків став особливим та дуже хвилюючим — вони святкували входини до нової відремонтованої квартири. Привітати з такою визначною подією зібралися всі ті, хто допоміг родині отримати додаткове житло, провести у ньому якісний ремонт та придбати необхідну техніку й меблі.   

До процесу отримання квартири долучилася Голосіївська райдержадміністрація та місцевий депутат Київради. Ініціаторами пошуку та передачі житла стали небайдужі мешканці та активісти Голосіївського району, а от ремонт повністю профінансувала й виконала будівельна компанія «Інтергал-Буд».

Забудовник «Інтергал-Буд» як відповідальна компанія регулярно бере участь у різних соціальних проєктах та вважає, що його обов'язок не лише розвивати інфраструктуру району, в якому будує, а й долучатися до таких благодійних ініціатив.

Окрім виконання якісного ремонту у всіх приміщеннях квартири, компанія встановила місткий бойлер та всю сантехніку, а ще потурбувалася про те, щоб облаштувати для родини зручну та функціональну кухню — подарувала сертифікат на виготовлення та встановлення кухонного гарнітура з технікою.

Детальніше про історію багатодітної родини, в якій сьогодні живуть та виховуються 12 діток, та про те, як святкували входини, дивіться у сюжеті журналістів телеканалу «Київ»: