«Інтергал-Буд» взяв участь у заході «Сучасне місто: як створити комфортний простір»

  • 18/09/2020

15 вересня «Інтергал-Буд» став одним з учасників заходу «Сучасне місто: як створити комфортний простір», організованого Ukrainian Real Еstate Club (Український клуб нерухомості). Спікером від компанії виступив Олександр Матюха, керівник відділу дизайну, а розповідав наш колега про роль девелоперів у формуванні громадських просторів на прикладі проєкту реконструкції парку «Нивки».

Компанія «Інтергал-Буд» активно інвестує в інфраструктуру Києва й однією з таких інвестицій стала реконструкція парку «Нивки», який знаходиться поряд з житловим комплексом «Нивки-Парк». Роботи ведуться у тандемі з міською владою та наразі реалізовано першу частину проєкту: встановлено вхідну перголу, лави, незабаром будуть встановлені унікальні музичні «розумні лави» з підзарядками для гаджетів.

У другій частині проєкту планується облаштування інклюзивного дитячого майданчика з секторами для дітей 3-6, 7-12 років та для дітей з інвалідністю. Також буде зроблене нове сучасне освітлення, гумове покриття.

Загалом програма заходу була насичена цікавими та актуальними виступами спікерів. Говорили про те, чим зараз дихає місто, як зробити його зеленішим, комфортнішим, безпечнішим, сучаснішим та гарнішим для всіх.

Дякуємо Ukrainian Real Еstate Club за чудову організацію та дружню атмосферу!