«Інтергал-Буд» заявляє про надмірні вимоги та необгрунтовані претензії сільських мешканців до компанії у зв’язку з будівництвом ЖК «Озерний гай Гатне»

  • 21/08/2017

Як повідомила прес-служба компанії, останнім часом почастішали випадки залучення псевдоактивістів і використання методів недобросовісної конкурентної боротьби. В компанії вважають, що проти неї здійснюються атаки з боку конкурентів і сумнівних громадських організацій для створення напруженої ситуації довкола проекту. На жаль, на такі проблеми зараз наражаються чимало великих і надійних компаній, які заслужено мають хорошу репутацію.
Головна мета такої діяльності – очорнити ім’я компанії-конкурента і посіяти тривогу серед дійсних і потенційних покупців, таким чином ослабивши позиції суперника. Для таких «активістів» це одне з джерел їхнього заробітку.
В «Інтергал-Буд» нагадали, що за останні два-три роки серйозні конфліктні ситуації виникали не тільки на об’єктах компанії, але й у низки інших відомих забудовників Києва. Один з останніх таких випадків пов’язаний із будівництвом житлового комплексу «Озерний гай Гатне». Зокрема, група активістів із числа місцевих мешканців вимагає від забудовника демонтувати паркан і шлагбаум, які обгороджують територію будівництва.
Комерційний директор «Інтергал-Буд» Анна Лаєвська акцентувала увагу на тому, що обгороджено лише ділянку, на якій ведеться будівництво. При цьому компанія вже обладнала понад 1 га території майбутнього житлового комплексу: за власний кошт провела комплексне очищення двох озер, які раніше використовувалися місцевими мешканцями як звалище і стічна водойма, укріпила береги, облаштувала пляжі, зони відпочинку з альтанками, виконала озеленення і встановила систему поливу.
За словами Лаєвської, попередні 10 років місцеві мешканці не переймалися долею цих озер. На момент придбання компанією права користування земельною ділянкою ці озера фактично були просто заболоченою і засміченою місцевістю, абсолютно не придатною для відпочинку і купання. Компанія уже вклала декілька мільйонів гривень в очищення води, благоустрій прибережної зони, обладнання альтанок, зони барбекю та створення пляжів. На озера були заселені лебеді та качки, для яких створені всі необхідні умови. Після проведення очищення в цих озерах вже можна купатися.
«Натомість ми отримуємо звернення про начебто позбавлення місцевих мешканців загальнодоступних благ і права користування зонами відпочинку. Наголошую, що компанія веде забудову земельної ділянки з дотриманням чинних норм і всі необхідні відступи від озер витримано. Оскільки озера є загальнодоступними об’єктами водного фонду, компанія не може перекрити до них доступ. Територія будівництва обгороджена з декількох боків із міркувань безпеки. Загалом ми передбачаємо, що прибудинкова територія житлових будинків буде обгороджена, але після завершення будівництва комплексу мешканці самі вирішать, буде територія комплексу закритою чи ні. При цьому йдеться саме про прибудинкову територію, а не про прибережну зону», – наголосила Лаєвська.
Комерційний директор «Інтергал-Буд» нагадала, що компанія інвестує у будівництво ЖК і розвиток населеного пункту понад 3,7 млрд грн.
На сьогодні це наймасштабніший проект компанії, адже він розкинеться на території 48 га. Буде зведено 49 житлових будинків поверховістю від 5 до 9 поверхів сумарно на 6800 квартир. При цьому близько 30% території забудови буде виділено під парки, сквери, прогулянкові зони та створення повноцінної інфраструктури. У рамках проекту компанія збудує декілька дитячих садків, школу зі стадіоном, спортивно-оздоровчий комплекс із басейном, торговий центр із продуктовим супермаркетом, поліклініку, паркінг, об’єкти сфери послуг.
Крім того, коштом забудовника відремонтовано зупинку громадського транспорту поблизу комплексу «Озерний гай Гатне», проведено ремонт дорожнього покриття. Планується поліпшення транспортної розв’язки – компанія збудує декілька додаткових проїздів, якими будуть користуватися всі жителі села.
Навіть більше, на відміну від конкурентів, які ігнорують наявні проблеми з каналізацією в Гатному (а фактично її цілковитий брак), компанія «Інтергал-Буд» за власні кошти проектує і будує систему центральної каналізації, якою користуватиметься весь населений пункт.
«Підвищений інтерес активістів, які намагаються розхитати ситуацію, м’яко кажучи, викликає обурення. Компанія веде свою діяльність виключно в рамках законодавства. Проектування та узгодження будівництва каналізації – тривалий і складний процес, ми зобов’язані пройти всі необхідні процедури. Хочемо запевнити всіх покупців квартир в об’єктах «Інтергал-Буд», що, попри тиск, компанія виконає всі свої зобов’язання, а всі об’єкти компанії буде збудовано вчасно», – запевнила Лаєвська.