«Інтергал-Буд» перший у найавторитетнішому рейтингу забудовників від «Мінфін»

  • 15/03/2019

Будівельна компанія «Інтергал-Буд» рада поділитися масштабної новиною! За результатами, які були оголошені на сайті «Мінфін» 14 березня 2019 р., будівельна компанія «Інтергал-Буд» посіла перше місце серед всіх забудовників із цифрою в 98 204 кв.м зданого в експлуатацію житла за 2 півріччя 2018 року – https://minfin.com.ua/2019/03/14/37067391/

Рейтинг побудований на основі офіційних сертифікатів введеного в експлуатацію житла. Всього були перевірені дані по 297 комплексам, побудованим у столиці.

Нове дослідження «Мінфіну» коренево відрізняється від попередніх. Якщо раніше головним критерієм при складанні рейтингу була кількість будинків, які здав в експлуатацію забудовник за звітний період, то тепер редакція ранжувала компанії за кількістю зданих квадратних метрів. Рейтинг складено за участю експертів юридичної фірми. Це надає рейтингу безпрецедентної об'єктивності.

Чесна і впевнена перемога в національному рейтингу служить мотивацією і натхненням для всього колективу компанії «Інтергал-Буд».

«Ми вдячні покупцям, які обирають житло в комплексах нашої компанії –  їх довіра дозволяє нам залишатися лідером і рухатися вперед. Об'єктивні результати рейтингів і висока динаміка будівництва свідчать про розвиток компанії-забудовника», – прокоментувала перемогу в рейтингу комерційний директор «Інтергал-Буд» Анна Лаєвська.

«Інтергал-Буд». Майбутнє будується сьогодні!