Інтергал-Буд знову на міжнародній арені

  • 09/10/2018

Цього разу надійний забудовник представив Україну в Європі на DEVO 2018: International Forum of Large Developers. Це - щорічна зустріч в Бухаресті топових девелоперів, інвесторів, генеральних підрядників, керівників проектів та архітекторів, а також комунікаційна платформа з чотирма тематичними напрямками: офісний, торговельний, промислово-логістичний та житловий.
 
 Цього року на International Forum of Large Developers були представлені такі країни як: Румунія, Швеція, Україна, Польща, Кіпр, Естонія, США, Арабські Емірати та Росія.
 
 Комерційний директор «Інтергал-Буд», Анна Лаєвська, на форумі презентувала європейським колегам житлові комплекси компанії, які здобули у 2018 році низку нагород – «Нивки-Парк» та «Малахіт». Комерційний директор також привідкрила завісу старту продажу нового цікавого інноваційного проекту в Україні - «Інтергал-Сіті». 
 
Учасники форуму були приємно вражені здобутками та перевагами українського девелопера, географією його забудов, якістю проектів та ставленням до покупців.
 
Взяти участь в такій події - велика честь для компанії «Інтергал-Буд», адже це можливість обміну досвідом та знаннями для найуспішніших міжнародних компаній, а також нагода презентувати досягнення компанії та найновіші інноваційні проекти в портфелі.
 
Зарубіжні колеги високо оцінили європейський підхід «Інтергал-Буд» до будівництва житлових проектів - низьку щільність забудов, забезпечення всією необхідною інфраструктурою на території комплексу, велику увагу до зон відпочинку та прибудинкової території, стильні фасадні рішення та дизайн вестибюлів.
 
Додамо, що у компанії «Інтергал-Буд» за 15 років роботи на ринку збудовано понад 70 проектів, що еквівалентно 2,7 млн. зведених квадратних метрів нерухомості.