INTERGAL CITY провів вечірку в кращих традиціях гірськолижних альпійських курортів

  • 22/12/2020

19 грудня на території багатофункціонального комплексу преміумкласу INTERGAL CITY відбулася вечірка з нагоди різдвяних свят. Захід пройшов в атмосфері гірськолижних альпійських курортів. На видовій терасі біля майбутнього повітряного мосту, з якої відкриваються запаморочливі краєвиди на монумент «Батьківщина-Мати» та схили Дніпра, гостей вечірки Apres ski party пригощали гарячими ароматними напоями та смаколиками з вогню. А особливої атмосфери надавали приголомшливий святковий декор та музика у виконанні модного діджея.   

Родзинкою вечірки стали розваги та подарунки для найменших гостей у супроводі чарівних ельфів та Святого Миколая. Ведуча заходу, чарівна Марися Горобець, підтримувала святковий настрій гостей та провела розіграш призів від партнерів свята: головного авіаційного журналу України Boryspil magazine, кращого приватного банкінгу А-Клуб, першого медичного курорту преміумкласу EDEM RESORT MEDICAL & SPA тощо.

Головна мета INTERGAL CITY створити спільноту резидентів зі спільними інтересами, дружніми стосунками та бізнес проєктами, які можна буде реалізовувати, не виходячи за територію комплексу. Інфраструктура міста в місті буде продумана до дрібниць. Тут буде все для комфортного життя: територія для відпочинку, центр для заняття спортом та відновлення, бутики для шопінгу, ресторани для приємних зустрічей у колі друзів, конференц-зали для ведення ділових переговорів.

INTERGAL CITY від кращого девелопера 2020 року «Інтергал-Буд» — преміальний простір для життя, відпочинку та спілкування успішних людей.