Яким має бути житло бізнес-класу на прикладі ЖК «Володимирський»

  • 29/05/2019

Кожен забудовник намагається вразити покупця стильними інноваційними проектами. Про це в інтерв'ю виданню «КиївВласть» розповіла комерційний директор СК «Інтергал-Буд» Анна Лаєвська.

Якими параметрами повинен володіти сьогодні конкурентний проект ЖК бізнес-класу: інновації, особливості архітектури, планувань?

Анна Лаєвська: Сучасний житловий комплекс бізнес класу повинен мати такі невід'ємні атрибути:
• Преміальне розташування об'єкта. Квартира бізнес-класу має бути розташована в центрі міста. Для Києва це перш за все Шевченківський або Печерський райони, Голосіївський та Солом'янський, можливо, Оболонський.
• Розвинена інфраструктура навколо комплексу: ТРЦ, парки, освітні установи та супермаркети - все повинно бути в пішій доступності.
• Високий рівень безпеки, відеоспостереження. Обов'язкові атрибути, без яких не обходиться бізнес-клас.
• Забезпеченість паркінгом.
• Відсутність смарт - квартир з маленькими площами. Бізнес-клас  передбачає просторі квартири від 50 квадратних метрів і вище.
• Не більше 8 квартир на поверсі.
• Високоякісні будівельні матеріали.
• Інноваційні рішення - такі як система "розумний будинок".

KV: Чи є у вашому портфелі об'єкти бізнес-класу? Коли плануєте ввести в експлуатацію?

Анна Лаєвська: У портфелі компанії "Інтергал-Буд" є унікальний ЖК "Володимирський", який відповідає всім вимогам житла бізнес-класу. Будинок активно будується і продається. Завершення об'єкта заплановано вже на кінець 2019 року. Це наш перший вихід на ринок елітного житла. Але у компанії дуже амбітні плани, в найближчому майбутньому ми розраховуємо запустити ще кілька значущих об'єктів даного класу.
ЖК "Володимирський" знаходиться в історичному місці на вул. Антоновича, яка розташована на перетині Печерського і Голосіївського районів. Поруч з об'єктом є кілька бізнес центрів, ТРЦ, концертний зал "Україна", костел св. Миколи з органним залом, НСК "Олімпійський", супермаркети, ресторани вищого класу, парк Марії Заньковецької, медичні клініки, і інші об'єкти міської інфраструктури.
При цьому дістатися до аеропорту "Київ" можна за 15 хвилин, дорога на машині до залізничного вокзалу займає близько 10 хвилин.
ЖК "Володимирський" спроектований в стилі art déco. В обробці комплексу використані дизайнерські елементи і унікальні матеріали, такі, як натуральний граніт.
Оригінальне оформлення фасаду органічно поєднується з дизайнерським лобі. Загальні зони, такі як сходові клітини, ліфти і коридори будуть виконані в єдиному стилі з високоякісних будівельних матеріалів.

KV: Який вибір планувань пропонуєте? Чи враховані сучасні вимоги до комплектації квартир системою "розумний будинок"?

Анна Лаєвська: Вибір планувань дійсно величезний - 12 варіантів на будь-який смак. У будинок інтегрована система smart home. Окремо варто відзначити нестандартні планування квартир. Ми спланували в цьому ЖК квартири з гардеробними кімнатами, закругленими міжкімнатними стінами, а також квартири з терасами.
Базова комплектація включає в себе інтелектуальний домофон, камери спостереження, облік споживання енергоресурсів, контроль доступу.

KV: Які сервіси передбачені для мешканців будинку?

Анна Лаєвська:У вхідній групі будинку мешканців та гостей буде зустрічає адміністратор або консьєрж за стійкою ресепшн. Гості та власники квартир зможуть відпочити або провести коротку зустріч в стильній і облаштованій зоні відпочинку, в якій затишок і комфорт забезпечать спеціально розроблене дизайнерами точкове освітлення.
У чистоті їх буде тримати клінінгова компанія.

KV: Центр - це гарантовані проблеми з паркуванням, на яких забудовники часто економлять. Як у вашого об'єкту з цим?


Анна Лаєвська: Жителі ЖК "Володимирський" та їх гості будуть забезпечені підземним і багаторівневим наземним паркінгом з коефіцієнтом 1: 1. Таким чином, у кожної сім'ї проживатиме в ЖК "Володимирський" буде можливість придбати першокласне паркомісце.