Комерційний директор «Інтергал-Буд» вручила нагороду ТЦ «Епіцентр»

  • 20/09/2018

У п'ятницю в Києві відбулася церемонія Retail&Development Business Awards - Асоціація рітейлерів України нагородила переможців конкурсів «Рітейлер року» і «Кращий ТРЦ / Shopping Centre Awards».
Будівельна компанія «Інтергал-Буд» виступила спонсором проведення церемонії.

На заході була присутня її комерційний директор, Анна Лаєвська, яка вручила приз переможцю в категорії «Рітейлер року в сегменті товарів для дому та затишку» - ТЦ «Епіцентр» (м.Київ). Нагороду отримав директор мережі Олександр Герега.

«Компанія« Інтергал-Буд» рада підтримати представників рітейлу і торгових центрів, компанії, які активно розвиваються, сміливо впроваджують нові рішення, вносячи свою лепту в розвиток бізнесу. Для мене велика честь брати участь у нагородженні кращих рітейл-проектів в сегменті товарів для дому та затишку - Retail & Development Business Awards і вручити Премію - ТЦ «Епіцентр», який зайняв перше місце в цій категорії" - підкреслила Анна Лаєвська.

«Інтергал-Буд» вже 15 років будує комфортне житло не тільки в Києві, а й по всій Україні. Це компанія з репутацією надійного забудовника і високою соціальною відповідальністю, в портфелі якої на сьогодні вже понад 70 успішно реалізованих проектів і 2,7 мільйона побудованих квадратних метрів нерухомості. Ми одночасно зводимо більше 900 кв. м житла. Портфель компанії складають кращі житлові комплекси комфорт-класу, такі як «Яскравий», «Нивки-Парк», «Паркові озера», «Теремки», «Малахіт», «Сирецькі сади», «Традиція», «Відрадний». Масштабний заміський комплекс - «Озерний гай Гатне» і престижний комплекс бізнес-класу «Володимирський». У 2018 році компанія планує вивести на ринок одночасно п'ять нових житлових комплексів комфорт і бізнес-класу.

Одними з головних переваг комплексів від «Інтергал-Буд» є квартири з ремонтом «під ключ», гарантії якості матеріалів і робіт, низька щільність забудови, упорядкована територія і повноцінна інфраструктура від забудовника.

Про премію:

За задумом організатора заходу - «Асоціації рітейлерів України» в Києві визначалися кращі компанії сфери рітейлу і найуспішніші торгові центри.
Нагадаємо, Retail & Development Business Awards 2018 зібрала перших осіб, ключових гравців сфер роздрібної торгівлі та комерційної нерухомості, представників інвесторів і фінансових організацій, гостей з ближнього і далекого зарубіжжя. Цього року рейтинг RDBAwards передбачав 26 номінацій, серед яких: 15 номінацій в рітейлі, 6 в e-commerce і 5 в девелопменті. Переможців визначили голосуванням Експертної ради Retail & Development Business Awards і відкритим голосуванням учасників ринку.