Компанія «Інтергал-Буд» привітала юних футболістів ДЮСШ №21 з Днем Святого Миколая

  • 22/12/2015

19 грудня, у День Святого Миколая, компанія «Інтергал-Буд» вручила подарунки футболістам дитячо-юнацької спортивної школи №21 (вул. Юності, 3).

Перед показовим звітним матчем, організованим для батьків і шефів, кожен юний спортсмен 2006‒2007 рр. народження отримав від компанії «Інтергал-Буд» брендовану форму з логотипом компанії, а також солодкі подарунки.

Дитячий та юнацький спорт — майбутнє українського спорту, основа примноження його слави на міжнародній арені.

Керівництво «Інтергал-Буду» впевнене, що це одна з найефективніших інвестицій у майбутнє нашої країни, тому цілеспрямовано підтримує спортивні заходи.

Також 5 грудня 2015 компанія виступила генеральним спонсором Відкритого чемпіонату Києва з самбо серед кадетів і юнаків на спортивному манежі Військового ліцею ім. Богуна (вул. Лесі Українки, 25).

Директор із маркетингу компанії Оксана Ганенко привітала керівників Української та Київської федерацій самбо, а також багатьох чемпіонів України і світу, які були присутні того дня у залі манежу, та побажала всім учасникам чесної боротьби.

О.Ганенко також наголосила, що дитячий і юнацький спорт — це майбутнє українського спорту, основа примноження його слави на міжнародній арені.