Компанія «Інтергал-Буд» стала лауреатом премії «Український будівельний Олімп-2015»!

  • 17/12/2015

«Інтергал-Буд» радо повідомляє своїм покупцям і партнерам чудову новину — наша компанія за підсумками 2015 року стала лауреатом професійної премії «Український будівельний Олімп» у номінації «Забудовник року».

Експертна рада Всеукраїнської премії цього року відбирала учасників конкурсу за оновленою методикою, яка ґрунтується на експертних оцінках та результатах опитувань у середовищі професійних співтовариств. Головними критеріями відбору були: фінансова стабільність, висока репутація у своїй галузі, виконання зобов’язань перед замовниками, значні обсяги та висока якість виконуваних робіт, а також професійний авторитет.

Визначальними перевагами компанії «Інтергал-Буд» Експертна рада назвала багаторічний досвід, інноваційні рішення, сучасний дизайн, перевірені технології та якісні матеріали, які використовуються під час спорудження об’єктів компанії.

Нагадаємо, що за підсумками 2015 року «Інтергал-Буд» увійшов до ТОП-3 найнадійніших забудовників України і посів перше місце у цьому рейтингу серед недержавних компаній.