Компанія «Інтергал-Буд» закликає зупинити бандитів

  • 15/04/2021

15 квітня 2021 року відразу на кілька об’єктів будівництва компанії «Інтергал-Буд» у Києві cкоєно напад групами невстановлених осіб. Кілька десятків молодиків спортивної статури увірвалися до відділів продажу компанії в різних районах столиці, силою і з погрозами фізичної розправи працівниками захопили приміщення та блокували їхню роботу. Внаслідок нападу пошкоджено офісні меблі та техніку, будівельну огорожу об’єктів, спаплюжено стіни житлових будинків, розташованих поруч. Персонал компанії оперативно викликав поліцію, після чого нападники поспіхом покинули місце скоєння злочину.

Постраждалих унаслідок атаки серед працівників компанії немає, розміри збитків уточнюються. На перебіг будівництва об’єктів компанія інциденти не вплинули. Ми продовжуємо виконувати свої зобов’язання у строк та з незмінною якістю.

Компанія проте змушена зазначити, що це не перший напад на відділи продажу, скоєний представниками групи так званих «тітушок». До слова, кількох із нападників наші працівники відділів продажів опізнали як «активістів», що здійснювали атаки на об’єкти минулого року. Проте агресивні та мускулисті «активісти» так і не змогли відповісти, до якої чергової, чесної та непідкупної громадської організації належать та інтереси яких саме киян прийшли захищати. Хоча надто очевидно, що насправді виконують накази представників організованої злочинності.

В агресивних спробах перешкодити діяльності компанії методами шантажу, погроз та вандалізму вбачаємо прояви значно загрозливішого явища — економічного тероризму. Його наслідки — підрив довіри інвесторів до нашої держави і знищення інвестиційного клімату у країні.

Компанія звертається до керівників правоохоронних відомств із закликом дати рішучу відсіч економічному тероризму, вжити всіх заходів для встановлення осіб не лише виконавців злочину, а й замовників цих нападів, та дати правову оцінку їхньої діяльності.