Компанія «Інтергал-Буд» знову номінована на престижну європейську премію EE Real Estate Awards 2018

  • 23/11/2018

У нинішньому році компанія пройшла відбір відразу в двох категоріях - «Компанії» і «Проекти». За результатами першого етапу голосування компанія «Інтергал-Буд» увійшла в топ-4 найкращих девелоперських компаній року. Також був відзначений інноваційний житловий комплекс «Intergal CITY». Житловий комплекс увійшов до трійки кращих проектів в номінації багатофункціональний проект року (Mixed-use project of the year).

Головна тема форуму нинішнього року - житлова нерухомість як драйвер зростання економіки регіону. І компанія «Інтергал-Буд» реалізувала цю тему в ЖК «Intergal CITY». В ультрасучасному житловому комплексі буде створено унікальне за своєю архітектурою місто майбутнього, аналогів якому в Україні немає. У житловому комплексі будуть втілені всі аспекти життя сучасної людини:

  •  · житловий комплекс;
  •  · торговий центр;
  •  · бізнес центр.

Унікальна футуристична архітектура і багатофункціональність житлового комплексу вже була відзначена на світовому рівні. Проект отримав премію EUROPEAN PROPERTY AWARDS категорії Mixed-Use Architecture Ukraine.
За період діяльності компанія «Інтергал-Буд» звела більше 2,7 млн квадратних метрів нерухомості. Такі темпи роботи дозволили компанії в 2016 та 2017 роках утримувати першість за обсягами житлового будівництва на українському ринку нерухомості. У найближчі 5 років в планах компанії побудувати 3,8 млн квадратних метрів.

Премія EE Real Estate Awards 2018 - це визначення кращих будівельних компаній і проектів в сфері нерухомості. У нинішньому році під егідою відбудеться Ukrainian Real Estate Club і Europaproperty.com четвертий захід, який об'єднує провідних девелоперів, інвесторів, банкірів, архітекторів, які представляють зарубіжний досвід в сфері нерухомості, зокрема думки провідних лідерів Казахстану, Азербайджану, Грузії, Білорусі, Молдови і України.

Переможці будуть визначені 25 листопада, а церемонія нагородження відбудеться 26 листопада 2018 року.