Конкурс молодих дизайнерів пройшов за підтримки «Інтергал-Буд»

  • 09/07/2019

У Мистецькому арсеналі 8 липня відбулося одне з наймасштабніших і впливових міжнародних fashion-подій в Східній і Центральній Європі - International Young Designers Contest (Міжнародний конкурс молодих дизайнерів). Партнером конкурсу виступила будівельна компанія «Інтергал-Буд». Організатори конкурсу - Ukrainian Fashion Council і IED-Istituto Europeo di Design.

Переможцями конкурсу серед дизайнерів стала Анастасія Падалка, найкращим серед фотографів визнаний Яків Жилін.

Гості заходу і журналісти з більш ніж 10 країн змогли не тільки ознайомитися з поривом фантазії і буйством фактур тканини і аксесуарів, а також побачити як пройшла фотозйомка на території житлового комплексу «Озерний гай Гатне» компанії «Інтергал Буд».

 «Новий стиль International Young Designers Contest створений на основі київської візуальної культури. Це культура, яку можна описати як design povera, вона знайома всім жителям міста і неодмінно впадає в очі іноземному туристу. Вона відображена в вивісках, меню, оголошеннях, покажчиках, розкладі, рекламі і знаках. Відрізняючись від інших візуальних культур, вона стверджує Київ як унікальне явище в сфері дизайну. Стиль IYDC натхнений київської естетикою, тому що IYDC - це перш за все про Київ і його місці на модній карті Європи», - розповів Олесь Гергун, дизайн-директор, партнер Method Buro.


Київ розвивається, будується і саме тому локацією для зйомок моделей став споруджуваний об'єкт компанії «Інтергал-Буд». Поєднання будівельних пейзажів і вишуканих, яскравих нарядів показали вражаюче поєднання двох контекстів: будівництва та моди.

International Young Designers Contest це професійна подія, яка об'єднала представників міжнародних ЗМІ, країн-учасниць Міжнародного конкурсу молодих дизайнерів і українські провідні fashion-видання.