Купити квартиру і заробити! "Інтергал-Буд" пропонує вигідно інвестувати

  • 07/05/2018
Теги :

Компанія "Інтергал-Буд" пропонує ефективні шляхи збереження та примноження накопичених коштів. Інвестиції в нерухомість можуть стати актуальним рішенням цієї проблеми, про що свідчить декілька вагомих аргументів. Серед безлічі доступних способів інвестування коштів (банківські депозити, пайові фонди, акції, облігації, форекс, накопичувальне страхування, золото та дорогоцінні метали) найменш ризикованими і вигідними є вклади в нерухомість.

Переваги такого роду інвестицій:
• низький ризик втрати капіталу (за умови, що забудовник надійний);
• висока ліквідність активу (у будь-який момент квартиру можна продати, подарувати, передати у спадок, здати в оренду);
• прогнозована доходність активу (вважається надійним інструментом для інвестування, оскільки ціна на нерухомість в новобудовах столиці або росте, або стабільна);
• мінімум операційних витрат (інвестиції в нерухомість вимагають менше поточних витрат, ніж інші види бізнесу);
• висока надійність вкладень (вклад на депозит може постраждати в результаті фінансової кризи, банкрутства банку, девальвації тощо).

Для отримання гарантованого доходу від придбаної квартири можливі, як мінімум, два варіанти її використання. Перший – це отримання коштів від здачі квартири в оренду, тоді вона має бути оснащена технікою і необхідними меблями. Другий – купівля житла з подальшим вигідним перепродажем.

Відомий український забудовник, компанія "Інтергал-Буд", пропонує розглянути варіант купівлі 1-кімнатної квартири у своїх житлових комплексах з подальшою здачею її в оренду. Для прикладу візьмемо квартири в ЖК "Традиція" на Позняках і ЖК "Яскравий" на Оболоні.

Розрахунок рентабельності такого вкладення гарантує щомісячний дохід не менше 7500 грн на місяць!


 

Розрахунок прибутковості при 100% сплаті вартості квартири

 

ЖК «Яскравий»

ЖК «Традиція»

Площа квартири, кв. м

33,6

31,92

Ціна за квартиру с ремонтом, грн

720 000

760 000

Меблі та техніка, грн

70 000

70 000

Квартира, підготовлена для оренди , грн

790 000

830 000

Орендна плата,  грн/міс.

8 000

8 000

Дохід, грн/рік

96 000

96 000

Окупність/років

8,2

8,6

Рентабельність

12,2%

11,6%


Здача нерухомості приноситиме стабільний дохід незалежно від того, як міняються депозитні ставки в українських банках. Беззаперечною перевагою купівлі квартири для здачі в оренду є висока ліквідність самого житла, особливо в столичному регіоні. Адже у будь-який момент хазяїн може припинити здавати квартиру в оренду і продати її, виручивши істотно більшу суму, ніж була вкладена ним спочатку.
Купівля квартири з метою подальшого перепродажу може стати вигідним бізнесом! Увесь секрет полягає в тому, що вартість квартири на початковій стадії будівництва і в готовому зданому будинку, як правило, істотно відрізняється. Різниця в ціні може доходити до 250 у.о. за квадратний метр.
На графіку наведено приклад зміни вартості 1-кімнатної квартири в Дарницькому районі від дати старту продажів до моменту отримання права власності на квартиру (орієнтовно за 18 місяців).


Тепер порівняємо ефективність вкладення коштів в купівлю квартири з банківським вкладом. Поклавши на депозитний рахунок 24 600 у.о., інвестор через 1,5 року з урахуванням 4% річних отримає 26 076 у.о. Таким чином, рентабельність такої інвестиції складе 6%.

Таку ж суму можна витратити на купівлю квартири на первинному ринку – на початковій стадії будівництва – площею 38 кв. м. Через 1,5 року вартість квадратного метра у введеному в експлуатацію будинку виросте в середньому до 890 у.о. за кв. м, і рентабельність такого вкладення коштів дорівнюватиме 36%!
Таким чином, купівля квартири може забезпечити стабільний дохід від нерухомості, безпечний і прогнозований. На даний час компанія "Інтергал-Буд" тільки в столиці і передмісті зводить 11 житлових комплексів загальною площею 900 тис. кв.м. У продажу знаходяться квартири в різних районах столиці, на різних стадіях будівництва.
Вкласти гроші в квартиру і в такий спосіб отримувати стабільний доход в довгостроковій перспективі, безумовно, один з ефективний шляхів збереження коштів.