Легендарний ЖК «Паркові Озера» повертається: стартував продаж квартир другої черги

  • 07/09/2020
Теги :

Надихнувшись успіхом масштабного проекту ЖК «Паркові Озера», компанія «Інтергал-Буд» вирішила не зупинятися на досягнутому та оголосила про старт продажів квартир другої черги комплексу.

Оновлений комплекс потішить своїх майбутніх мешканців мальовничою локацією, адже поряд парк «Перемога», зручним транспортним сполученням, лише 3 хвилини до станції метро «Дарниця» на авто, паркінгом у стилобаті, квартирами з терасами, вже розвиненою інфраструктурою першої черги тощо.  

Житловий комплекс «Паркові Озера» 2 — це збалансованість публічного та особистого простору, а місце розташування, на якому він будується, оптимальне для ведення міського стилю життя. Близькість до метро та величезного парку з озером, велика кількість шкіл та дитячих садочків поряд, широкий перелік торговельних та розважальних об’єктів роблять цей комплекс найкращою локацією для комфортного життя!  

Більше інформації про новий комплекс читайте у статті на Ліга.Бізнес або безпосередньо на сайті комплексу http://www.parkovyozera.com.ua/