Місце під бізнес. «Інтергал-Буд» про оренду нежитлових приміщень у столичних ЖК

  • 05/03/2019

«Попит на невеликі приміщення для бізнесу площею до 100 кв. м в Києві перевищує пропозицію. Особливо затребувані перші поверхи житлових і нежитлових будинків», - пише редакція «Вісті».

За оцінками експертів, у минулому році попит на оренду виріс на 40% у порівнянні з 2017 роком. Підвищений інтерес спостерігається і в цьому році. Підприємці відкривають ресторани, перукарні, ательє, аптеки і невеликі магазини. При цьому за останній рік ціни на оренду і купівлю приміщень виросли на 10-15%.

Приміщення під відкриття свого бізнесу перш за все знімають представники малого і середнього бізнесу. «У комерційні приміщення на перших поверхах нових ЖК заходять перукарні, салони краси, зоомагазини, дитсадки короткострокового перебування, нотаріуси, офіси невеликих компаній, магазини продуктової і непродуктової групи, хімчистки», - розповіла «Вістям» прес-служба компанії «Інтергал-Буд».

Великою популярністю у підприємців користується центральна частина міста, а також прилеглі райони: Поділ, Лук'янівка, район залізничного вокзалу. Останній рік бізнесмени освоюють такі спальні райони, що розвиваються, як Позняки, Осокорки, Теремки.

Забудовники підтверджують, що найбільший попит на оренду спостерігається, коли будинки заселені. Багато власників перукарень, салонів краси або ресторанів розраховують, що квартири в новобудовах купують люди із середнім і вище доходом, в яких є можливість не економити на хімчистці або поході в кав'ярню ввечері з друзями.

Чому можна впевнено говорити про вигідне придбання або оренду комерційної нерухомості від «Інтергал-Буд»?

- Сучасні архітектурні рішення: всі ЖК від «Інтергал-Буд» зведені за індивідуальним проектом, який включає розвинену інфраструктуру і благоустроєну територію;

- Цільова аудиторія для бізнесу: для жителів комплексів важливо отримати якісну послугу, або зустрітися за чашкою кави у будинку;

- Зручна транспортна розв'язка: локація, де буде побудований комплекс, завжди планується за принципом «максимальна наближеність до метро». Це дозволяє створювати об'єкти з високим трафіком і комфортною логістикою;

- Квадратні метри для бізнесу: добре розуміємо, що потрібно бізнесу, тому передбачили повний спектр форматів комерційних площ, які будуть працювати саме на вашу справу;

- Орендна ставка і умови придбання: вигідні умови продажу мотивують замислитися про стратегічний розвиток бізнесу разом із «Інтергал-Буд»;

- Інтер`єрні рішення «під ключ»: все повинно працювати на бізнес, тому наша комерційна нерухомість вже готова для вашої справи;

- Рекламні площі та маркетингова активність: будувати бізнес з лідером галузі ефективно і швидко.

- Надійність і довіра: «Інтергал-Буд» працює на ринку більше 16 років, одночасно зводить близько 1.1 млн кв. м і регулярно отримує визнання всеукраїнських та міжнародних будівельних премій.

Будівельна компанія «Інтергал-Буд» всі житлові комплекси зводить з усією необхідною інфраструктурою в пішій доступності. Приміщення на перших поверхах будинків відводяться для малого і середнього бізнесу. Тому так актуально розміщувати сферу послуг у будівлях, які заселені тисячами потенційних клієнтів, виключно у вигідних районах столиці.

Маєте ідею, як використати нежитловий простір, у той же час бажаєте бути впевненими у надійності забудовника і в якості робіт? Бажаєте спробувати сили у власному бізнесі? Ефективні пропозиції щодо комерційної нерухомості у наших менеджерів. Центральний відділ продажів: вул. Барбюса, 28Б; +38 (044) 393-03-56.

Інформацію про актуальні споруджувальні комплекси подивитися можна у розділі «Проекти» компанії «Інтергал-Буд», перевірити динаміку будівництва - на нашому youtube-каналі.

Успішний бізнес з «Інтергал-Буд»!