MY IGB – мобільний додаток «Інтергал-Буд» запущено!

  • 28/07/2020
Теги :

Довгоочікуваний мобільний додаток для покупців нерухомості в житлових комплексах компанії "Інтергал-Буд" вступає в дію! Наразі стартує бета-версія програми. Тестовий реліз вийде в Google Play і зовсім скоро, обіцяють розробники з компанії Themakeapp , буде доступний також в App Store.

Першими скористатись перевагами додатку MY IGB зможуть мешканці одного з найпопулярніших комплексів компанії  «Нивки-Парк». Місяць на тестування – і опціями MY IGB зможуть користатися всі «інтергалбудівці».

Що таке MY IGB? 

Це сучасний помічник для зручної, безпечної та комфортної взаємодії з оселею та інструмент оперативного зв’язку з керуючою компанією.

Що отримають мешканці, завантаживши додаток?

1. Миттєву доставку найсвіжіших та найактуальніших новин та акцій компанії.

2. Можливість відправлення сервісної заявки одразу виконавцю, минаючи гарячу лінію та інших посередників. Це означає, що будь-яке питання буде вирішено оперативно.

3. Зручний інструмент для оплати комунальних рахунків. Декілька кліків – і все готово!

4. Система клубних привілеїв від провідних компаній – партнерів «Інтергал-Буд». Ми із задоволенням ділимося вигідними умовами та акціями від наших друзів, щоб новосілля стало ще приємнішим (знижки люблять всі)). Так, наразі маємо гарні умови від компаній «Агромат» і MOYO.     

5. Цілодобову систему відеонагляду, що означає безпеку і контроль. 

6. Прямий зв'язок з керуючою компанією 24/7 і з будь-яких питань.

Незабаром мешканці зможуть також відкривати двері, просто приклавши до них  мобільний телефон. Продумаємо і можливість вести чати і проводити опитування з питань, які вимагають безпосереднього рішення від жителів.   

Слід зазначити, що мобільний додаток - абсолютна гнучка історія і буде доповнюватись і удосконалюватись. Тому нам важливий зворотній зв’язок від наших мешканців і інших причетних.

Діджіталізуймося!

#MYIGB