На території ЖК «Малахіт» проходять навчання команди МНС України з пожежної безпеки

  • 17/11/2020

16 листопада на території житлового комплексу «Малахіт» стартували тренування команди Міністерства надзвичайних ситуацій України з пожежної безпеки Солом’янського району Києва. Пожежники відпрацьовують алгоритм дій у випадку виникнення пожежі на 25-му поверсі багатоповерхівки. Навчання триватимуть у 4 етапи, аби залучити весь особовий склад. Наступні тренування відбудуться 18, 20 та 22 листопада.  

Пожежники відпрацьовують алгоритм гасіння пожежі, яка, за легендою, сталася на 25-му поверсі будинку. Гасіння відбувається двома шляхами: подача пожежних рукавів ходовими клітинами та за допомогою спеціального колінчатого підіймача КП-90, який підіймає пожежників на висоту до 90 метрів й дозволяє гасити загоряння ззовні.  

«Забудовник житлового комплексу, будівельна компанія «Інтергал-Буд», без роздумів надала МНС можливість провести навчання та території комплексу. По-перше, ми турбуємося про наших мешканців та хочемо бути певними, що у разі чого, пожежники зможуть швидко та якісно справитися із загорянням. По-друге, ми впевнені, що завдяки спільним зусиллям забудовників та виконавчої влади зможемо вибудувати чіткі алгоритми ефективного захисту киян як у випадку гасіння пожеж, так і в інших надзвичайних ситуаціях» — відзначив Євген Бінявський, керівник департаменту контролю якості будівництва компанії «Інтергал-Буд».

Мешканці житлового комплексу «Малахіт» були повідомленні про проведення навчань заздалегідь. Їхня реакція була позитивною та більшість з них поставилися схвально до проведення подібного заходу. На навчаннях також були присутні представники телевізійних ЗМІ, тож пропонуємо до вашої уваги сюжет про те, як пройшов перший день тренувань: