«Наші архітектори не поступаються іноземним» – «Інтергал-Буд» для Pragmatika Media

  • 06/03/2019

Платформа про архітектуру, дизайн та урбаністику Pragmatika Media веде проект, спілкуючись із представниками провідних українських компаній-девелоперів і збираючи прогнози ринку нерухомості у 2019 році. Pragmatika Media поговорила з комерційним директором «Інтергал-Буд» Анною Лаєвською та опублікувала інтерв'ю щодо актуальності архітектури в житлових комплексах, потребах сучасних покупців і змін у свідомості забудовників.

Публікуємо найяскравіші цитати з інтерв'ю:

ПРО КОМПАНІЮ

- Надійна репутація компанії, ексклюзивна «фішка» ремонт «під ключ», високі темпи будівництва, вигідні локації об'єктів – фундамент успіху нашої компанії.

- Сучасні комплекси ми будуємо за принципами енергоефективності та органічного співіснування з сусідніми будівлями, місцевою інфраструктурою та ландшафтом.

- Ми не відстаємо від технологічних новинок. У деяких відділах продажів ми плануємо обладнати окуляри віртуальної реальності, аби потенційний покупець міг максимально достовірно побачити, як може виглядати його житло.

ПРО АРХІТЕКТУРУ

- Наші архітектори за якістю фасадних рішень вже багато в чому не поступаються іноземним.

- Співпраця з іноземними архітекторами має свої нюанси. Щоб адаптувати такий проект під українські реалії, потрібен місцевий український фахівець.

- Зараз активно забудовуються ділянки в центрі або біля центру для комерційних приміщень. Офісні висотки вже не так затребувані, цінуються комфортні бізнес-парки з розвиненою інфраструктурою, зручним пішохідним і транспортним трафіком.

ПРО РИНОК

- Є ряд передумов для зростання цін на нерухомість: розширення кола покупців за рахунок вигідних умов розстрочки від забудовника; збільшення собівартості будівництва за рахунок впровадження нових державних будівельних норм; стабілізація валюти, висока рентабельність інвестицій.

- Обсяг пропозиції росте швидше, ніж обсяг платоспроможного попиту.

- Протягом останніх трьох років найперспективніший сегмент ринку - нерухомість комфорт-класу, і займає вона близько 75% продажів на ринку. Такі новобудови найбільш оптимальні за співвідношенням ціни та якості.

Повний матеріал можна прочитати за посиланням: https://issuu.com/pragmatika.media/docs/pragmatika-09/218

«Інтергал-Буд» - майбутнє будується сьогодні!