Вперше в Україні! Дизайнерка зі світовим ім’ям Наталі Феднер влаштує модний показ в INTERGAL CITY

  • 13/02/2020

19 лютого тераса футуристичного багатофункціонального комплексу INTERGAL CITY (забудовник «Інтергал-Буд») перетвориться на модний подіум. У цей день тут відбудеться демонстрація колекції відомої американської дизайнерки українського походження Наталі Феднер https://www.instagram.com/nataliafedner/?hl=ru. Її авангардний одяг і плетені за особливою технікою прикраси обирають сестри Кардаш’ян, Дженніфер Лопес, Лені Кравіц та Шарон Стоун. До України дизайнерка приїздить вперше.

Наталі Феднер. Дівчинка з Чернівців, яка одягає селебріті з усього світу

Наталі отримала освіту в Парижі і Нью-Йорку. Під час навчання і після закінчення школи дизайну Parsons вона працювала в компаніях Calvin Klein, Donna Karan і Marc Jacobs. Її покази з успіхом  проходили у Парижі та Нью-Йорку.

Цікавість до дизайну у дівчинки проявилася ще  у самому в ранньому віці, коли вона почала збирати «красиві кольорові дроти» на подвір'ї телефонної компанії в її рідних Чернівцях. Наташа перетворювала дроти в модні браслети для себе і друзів. Коли дівчинці було 5, вона разом із  батьками переїздить жити до Сполучених Штатів Америки.

Про те як стала улюбленим дизайнером найвідоміших модників США Наталі згадує з  теплотою:

 «Коли я запустила свою лінію одягу в Лос-Анджелесі, я не знала нікого з індустрії шоу-бізнесу. Моя чудова кравчиня Людмила Томашевська, яка допомагала з першою колекцією, працює з відомими стилістами і знаменитостями. Я запитала її, чи може вона зв'язати мене з агентами зірок? Ось так я познайомилася зі стилістами Дженніфер Лопес - Робом Зангарді і Маріель Хаен, яким сподобалися речі з моєї колекції. Потім моїми виробами зацікавилися Бейонсе, Памела Андерсон і Шакіра»

INTERGAL CITY. Місце першого показу колекції в Україні

Футуристична архітектура майбутнього і неймовірні краєвиди на Київ, які відкриваються з тераси INTERGAL CITY, вразили Наталі Феднер. Тому одразу пристала на пропозицію організатора її приїзду компанії Fashion Club Ukraine (http://www.fashion-club.com.ua/) провести показ саме тут.

«INTERGAL CITY - це початок нової реальності, це щось абсолютно нове для українського ринку  нерухомості, - говорить Анна Лаєвська, комерційний директор «Інтергал-Буд». - Це унікальне за своєю архітектурою місто майбутнього, яке поєднує у собі всі аспекти сучасного якісного життя – мікс форматів житлової, комерційної, торгової та офісної нерухомості. Свого часу оригінальні та дещо провокативні моделі Наталі Феднер підкорили Америку. INTERGAL CITY, завдяки нестандартним архітектурним рішенням (башти комплексу матимуть вигляд природньої краплі) і продуманій інфраструктурі, уже підкорив українських і іноземних інвесторів. Ми раді вітати у нас Наталі! Ласкаво просимо до нової, сучасної та стильної України!»