Найнадійніший недержавний забудовник України

  • 04/09/2017

Згідно рейтингу незалежного видання "Личный счёт" компанія "Інтергал-Буд" визнана найнадійнішим недержавним забудовником України.

Журналіст Вікторія Карпинська пише про компанію "Інтергал-Буд":
 
"Компанія займає левову частку ринку не тільки завдяки обсягам будівництва, але і за рахунок того, що зводить великі житлові комплекси з власною інфраструктурою, яка займає до 1/3 частини території ЖК. Магазини, дитсадки, спортмайданчики зводяться паралельно з багатоповерхівками. Цього року забудовник планує збудувати 2115 квартир в восьми столичних житлових комплексах. 80% з них вже попередньо куплені, причому 70% оплачені на 100%. Майже половина житла, до 40%, здається під ключ - з якісним ремонтом.
Компанія першою на ринку запропонувала програму Trade-in і поки залишається єдиною з такою оригінальною пропозицією: надати допомогу покупцеві в оцінці та продажу його старої квартири з метою покупки нової.
На відміну від інших компаній на ринку, тут пропонують придбання житла в розстрочку від 3 до 10 років, причому дають соціальні гарантії. Компанія обіцяє фіксацію ціни квадратного метра, а також можливість перегляду умов розстрочки при тривалому її терміні, щоб полегшити долю покупця, якщо у нього склалися несприятливі обставини. З забудовником співпрацює Укргазбанк, пропонуючи безпрецедентні 5% по іпотеці на термін до 20 років на покупку квартир в комплексах від «Інтергал-Буд». А також банк «Глобус» пропонує кредитування на 10 тис. - 1 млн грн. під 5,9% терміном до 20 років ".
 
Ознайомитися з повною версією рейтингу Ви можете в серпневому номері журналу "Особистий рахунок".