Нові будинки житлового комплексу «Озерний гай Гатне» вже у продажу!

  • 31/08/2016

1 вересня 2016 року ми розпочинаємо продаж квартир у нових будинках житлового комплексу «Озерний гай Гатне».

Вдале розташування — відразу за впорядкованим озером з власним пляжем — робить інвестицію в придбання квартир у будинках №2, 3 і 4 найбільш вигідною. Вдалі планувальні рішення, можливість купити квартиру з якісним сучасним ремонтом або без нього, пропозиція дворівневих квартир, впорядкована територія — це, безумовно, вагомі аргументи на користь купівлі квартири саме в «Озерному гаю».

Мешканці комплексу зможуть з комфортом відпочити на березі озера з лебедями, позасмагати на зручних шезлонгах на пляжі, прогулятися тінистими впорядкованими алеями, приготувати барбекю у спеціально обладнаних дерев’яних альтанках і просто гарно провести вихідні.

Зверніть увагу на унікальну концепцію, не притаманну заміським житловим комплексам: можливість купівлі квартири з уже готовим ремонтом і навіть з кухонним гарнітуром. А щоб майбутнім мешканцям було легше визначитися з вибором квартири, на території комплексу облаштовано шоу-рум зі зразками ремонтів «під ключ» всього від $80/кв. Ви можете замовити у забудовника варіант, який вам найбільше сподобався, щоб не обтяжувати себе зайвими витратами та клопотами.

Важливо: не упустіть можливість придбати квартиру за найвигіднішою ціною на старті продажу — 13 000 грн/кв. м!

Можливо, вас цікавить довгострокова розстрочка на період до 10 років? Початковий внесок за квартиру в житловому комплексі «Озерний гай Гатне» всього від 5%. Наші менеджери готові запропонувати найоптимальніші рішення.

Будемо раді бачити вас у житловому комплексі «Озерний гай Гатне», а також готові відповісти на всі ваші питання за номером (044) 466 1 366.