Нові квартири у житловому комплексі «Яскравий» уже в продажу!

  • 31/10/2016

Компанія «Інтергал-Буд» оголошує старт продажу квартир у другій секції будинку №7 житлового комплексу «Яскравий», що міститься у Мінському масиві Оболонського району столиці.

1 листопада 2016 року на продаж буде виставлено квартири другої секції 24-поверхового будинку з комфортними плануваннями площею від 25 до 87 кв. м. Вартість — від 500 000 грн! Є можливість оформити розстрочку.

«Яскравий» входить до складу багатофункціонального житлового комплексу, який включає в себе будівельний гіпермаркет «Leroy Merlin» і торговий центр «Полярний». На його території є все необхідне для комфортного життя: дитячий садок, магазини, салони краси, дитячі та спортивні майданчики, впорядковані зони відпочинку. Вже зовсім скоро жителі комплексу і його гості зможуть милуватися чудовим фонтаном, а також нестандартним рішенням від архітекторів компанії — так званим сухим струмком.

Запрошуємо вас особисто переконатися в тому, наскільки комфортно і приємно жити в ЖК «Яскравий»! Наші менеджери готові зустрітися з вами у будь-який зручний для вас час, а також залюбки дадуть відповіді на всі ваші питання за номером (044) 200—03—43.