Нові квартири в завершальному будинку «Паркових Озер»!

  • 14/11/2016

«Інтергал-Буд» оголошуэ старт продажу квартир в завершальному будинку комплексу «Паркові Озера» — будинку №13. Якщо ви ще не встигли придбати квартиру в нашому комплексі, то зараз саме час, адже на ранніх етапах діють найпривабливіші ціни.

У житловому комплексі є все, про що тільки можна мріяти: власний торговий центр із супермаркетом «Novus», салони краси, фітнес-центр, аптеки, невеликі крамнички із заморськими продуктами, магазини з приємними дрібницями для дому і багато інших об’єктів, які успішно функціонують у комплексі вже не перший рік.

Крім того, на території комплексу працює дитячий садок, у якому використовуються найновіші методики викладання, а також є декілька дитячих і спортивних майданчиків, футбольне поле і навіть ролердром.
І все це — у тихому та затишному місці, але водночас на відстані лише 5 хвилин від центральної магістралі лівого берега столиці — Броварського проспекту.

Тільки уявіть, які панорамні краєвиди будуть відкриватися з верхніх поверхів будинку — на один із найкрасивіших парків столиці — парк «Перемога» з його соковитою зеленню і тихим плесом озера, а також на правий берег з його неповторними пагорбами і Києво-Печерською лаврою.

Зацікавилися? Наші менеджери готові дати відповіді на всі ваші питання. Телефонуйте на номер (044) 220‒01‒11 або просто приїжджайте у відділ продажу, що міститься за адресою: вул. Воскресенська, 10.