Нові квартири в житловому комплексі «Малахіт» в продажу вже 10 грудня!

  • 10/12/2016

10 грудня «Інтергал-Буд» оголошує старт продажу квартир у будинку №4 житлового комплексу «Малахіт».

Новий будинок втілить у собі найкращі зразки сучасного житла. Компанія врахувала побажання найвибагливіших покупців — тут і покращені планування, і презентабельні вестибюлі, що нагадують фойє дорогих готелів, і комори для зберігання габаритних речей і дитячих візочків.

Але найголовніше — у будинку №4 будуть дворівневі апартаменти. Такий формат житла доволі рідкісний і унікальний, тому на нього є великий попит. Дворівневі квартири викликають асоціації із заміським котеджем і свідчать про респектабельність їхніх власників.

До моменту заселення мешканці будинку вже зможуть користуватися розвинутою інфраструктурою комплексу — на перших поверхах будинків працюватимуть магазини, салон краси, аптеки, банківські відділення, стоматологічний кабінет, юридична консультація та інші заклади сфери послуг. Уже зараз тут обладнано дитячий і спортивний майданчики, поле для ігрових видів спорту. Крім того, під будинком №4 розміститься підземний паркінг на 122 машино-місця, з якого ліфтом можна буде піднятися прямо до своєї квартири.

У майбутньому на території комплексу заплановане будівництво вбудовано-прибудованого дитячого садка, тож вам не доведеться прокидатися рано-вранці, щоб встигнути зібрати дитину в садок.

І все це — в тихому та затишному місці, але водночас на відстані лише 3 хвилин від центральних магістралей Солом’янського району — Повітрофлотського проспекту і вулиці Митрополита Липківського. У пішохідній доступності — Центральний залізничний вокзал Києва.

І не забудьте — на ранніх етапах квартири продаються за найпривабливішими цінами, тож саме час подбати про вигідне вкладення коштів.

Зацікавилися? Наші менеджери готові відповісти на всі ваші питання. Телефонуйте на номер (044) 200‒02‒77 або просто приїжджайте у відділ продажу, який міститься за адресою вул. Богданівська, 7А.

«Інтергал-Буд» бажає вам зробити правильний вибір!