Новобудови: розстрочка та іпотека з варіаціями

  • 21/08/2017

"Забудовники активно використовують розстрочку як інструмент продажів, постійно вдосконалюючи її умови. Наприклад, в споруджуваних будинках компанії "Інтергал-Буд" діє гнучка система розстрочки на період до 10 років з первинним внеском від 5% з можливістю фіксації ціни. У програмах розстрочки на період 5-10 років передбачені соціальні гарантії - компанія зобов'язується переглянути (поліпшити) умови розстрочки при настанні несприятливих для покупця подій. Крім того, "Інтергал-Буд" запустив програму Trade-in. За її умовами, покупець, який вже має нерухомість, вносить завдаток за квартиру в новому будинку, а забудовник бере на себе функції агентства нерухомості для старого житла: оцінює, шукає покупця і супроводжує угоду купівлі-продажу.

За даними "Інтергал-Буд", на сьогоднішній день 40% купівель квартир стосується виплат і спільних іпотечних програм із комерційними банками.

"Пріоритет залишається за розстрочкою: занадто довго іпотека не працювала в країні, а після падіння банківського сектора покупці дуже ретельно ставляться до будь-яких банківських пропозицій", - говорить комерційний директор компанії "Інтергал-Буд" Анна Лаєвська. У той же час в компанії прогнозують збільшення частки придбань житла за допомогою іпотеки до 15% до кінця року за рахунок зниження частки розстрочки, а також розширення іпотеки на інші банки.

Докладніше: http://www.dsnews.ua/economics/novostroyki-rassrochka-i-ipoteka-s-variatsiyami-21082017094000