Офіційна позиція "Інтергал-Буд" щодо дій псевдоактивістів

  • 05/06/2020

Шановна громадо!

Сьогодні до одного з адміністративних офісів компанії «Інтергал-Буд» прийшли професійні шантажисти, яких знають в обличчя всі гравці будівельного ринку. Вони побували на будівельних майданчиках і офісах багатьох забудовників. Це кілька громадських організацій – «Стоп свавілля», «Твердиня», діями яких керують Сергій Мельниченко та Юрій Федоренко. Але нам точно відомо, хто стоїть за цими людьми.

Адже до керівників компанії неодноразово зверталися певні особи, що називають себе представниками активістів, з відвертою пропозицією вирішити питання за великі гроші. І мова йде про сотні тисяч доларів США за кожен об’єкт.

Всі ці факти задокументовані та наразі оформлюються відповідні заяви до правоохоронних органів.

Нас не залякати шантажем та маніпуляціями! Ми не платимо гроші псевдоактивістам та кримінальним авторитетам.

У важкі кризові часи, карантин, коли будівельним компаніям особливо важливо вчасно виконувати свої зобов’язання перед покупцями - ці «ходоки» тероризують відповідального забудовника, керуючись своїми меркантильними інтересами. Відверто вимагають хабаря та намагаються заробити, напевно, на вибори.

Вони усвідомлюють, що найбільший забудовник в Україні «Інтергал-Буд» цінує свою репутацію, здобуту за 17 років бездоганної роботи на будівельному ринку і сподіваються на успішність свого шантажу.

Саме зараз, коли ринок стривожений аферами Войцеховського, скандалами з Укрбуд та банком Аркада, вкрай важливо захистити відповідальні підприємства,  які сумлінно працюють для дотримання своїх зобов’язань та термінів будівництва.

Наголошуємо – будівельна галузь є одним з ключових драйверів розвитку та відновлення економіки. Ми звертаємось до правоохоронних органів та Київської міської адміністрації, аби вони відреагували на проблему шантажу бізнесу псевдо-активістами. Це системне явище, яке підриває роботу всієї будівельної галузі.

Майбутнє будується сьогодні.

Щиро ваш, Інтергал-Буд