Оголошено конкурс дитячого малюнка в ЖК «Озерний гай Гатне»!

  • 15/05/2018

Дорогі діти та батьки!

До Міжнародного Дня захисту дітей – 1 червня - компанія "Інтергал-Буд" оголошує конкурс дитячого малюнка і запрошує дітей, що мешкають в житловому комплексі "Озерний гай Гатне", взяти в ньому участь!

Цього року тема конкурсу – "Будинок моєї мрії"!

Тематика конкурсу дозволить юним художникам пофантазувати на тему будинку, в якому їм хотілося б рости, грати та відчувати любов близьких! Ми запрошуємо діток за допомогою художніх засобів поділитися настроєм, атмосферою та баченням будинку своєї мрії.
Можливо, він стоїть на Місяці або знаходиться на дні океану, а може, дитина мріє про будиночок з казки? З чого він побудований, що в ньому всередині, хто в ньому живе? Найфантастичніші ідеї та мрії про будинок дитина зможе відобразити в своєму малюнку!

Взяти участь у конкурсі та проявити свої творчі здібності зможуть діти від 3 до 14 років. Всього оголошено три номінації:

• Найдобріший малюнок.
• Найоригінальніший малюнок.
• Приз глядацьких симпатій.

Щоб стати учасником конкурсу, дитина повинна створити малюнок на вказану тему у форматі А4 в будь-якій техніці: олівцями, фарбами, фломастерами, пастеллю. Підписуйте і приносьте їх до 1 червня у Відділ продажів житлового комплексу!

Увага, переможців визначить журі та нагородить оригінальними подарунками!
1-е місце – чотири квитки в контактний зоопарк!
2-е місце – чотири квитки в кіно на мультфільм!
3-е місце – набори для творчості!

Окрім цього, усі діти, які візьмуть участь в творчому конкурсі, також будуть відмічені заохочувальними призами!
Подарунки будуть урочисто вручені в суботу, 2 червня, під час дитячого свята, яке пройде на території житлового комплексу "Озерний гай Гатне".

Запрошуємо взяти участь в конкурсі дитячого малюнка!