Основні тези з конференції «Ергономіка спальні»

  • 26/05/2020

1.  Ширина проходів в кімнаті має бути не менше 70 см. Відстань від зовнішньої стіни з вікнами до ліжка має бути не менше 50 см.

2.  У спальні ви маєте відпочивати, насолоджуватися сном та відновлювати свої сили. Саме тому, не варто використовувати поверхні, що відбивають світло.

3.  Не захаращуйте спальню зайвими меблями і декором. Завжди дивіться на розмір своєї кімнати, перш ніж планувати дизайн і розставляти речі.

4.  Місце туалетного столика має бути біля вікна. Не забудьте про комфортну висоту для свого зросту.

5.  Варто подумати про свій комфорт і передбачити підігрів частини підлоги — так звану доріжку до санвузла. Підігрів підлоги можна встановити не тільки під плитку, але і під ламінат.

6.  У дитячій спальні варто розглянути варіант оздоблювальних матеріалів, які перетворюють стіну в справжню магнітну дошку. На ній можна малювати і за допомогою магнітів чіпляти картинки, букви алфавіту, аплікації і т. ін.

7.  При дизайні спальні можна заощадити на оформленні стелі та стін, не купуючи дорогі матеріали. Але не варто економити на ліжку, матраці, освітленні, інших меблях — це те, що відповідає за ваш комфорт.