Переможець рейтингу народної довіри Realt Golden Key 2018

  • 12/12/2018

Переможець рейтингу народної довіри Realt Golden Key 2018

 

Компанія «ІНТЕРГАЛ-БУД» в черговий раз підтвердила своє лідерство на українському ринку нерухомості, завоювавши престижну премію REALT GOLDEN KEY 2018 відразу в декількох номінаціях:

«Забудовник гідний довіри» - це почесне звання ми отримуємо вже другий рік поспіль. Ми дякуємо народному журі, яке проголосувало за «Інтергал-Буд» і за наші проекти.

«Краща архітектура» ЖК «Малахіт» повністю відповідає уявленню комфортного сучасного житла. У цьому комплексі ми втілили інноваційні архітектурні рішення і сучасні інженерні розробки.

«Кращий ЖК комфорт-класу» ЖК «Яскравий» дійсно ми змогли створити комфортну, повноцінну інфраструктуру житлового комплексу: дитячий сад, фонтан, спортивні та дитячі майданчики, дитячий центр розвитку, поле для міні-футболу, підземний паркінг, торгово-розважальний центр «Полярний», магазини, а також зручне розташування.

 «Кращі ЖК Київської області» ЖК «Озерний гай Гатне» можна з упевненістю назвати наймасштабнішим проектом передмістя столиці. Цей житловий комплекс створений для тих, хто мріє жити з комфортом, але далеко від міського шуму. Вперше комплекс має власні озера з пляжами. Тут буде реалізована концепція «місто в місті» з повноцінною інфраструктурою: супермаркетом, дитячим садочком з класами початкової школи, фітнес-центр з басейном, клінікою, рестораном і безліччю кафе,  магазинів та іншої сфери послуг.

 На сьогодні компанія «ІНТЕРГАЛ-БУД» - це сильний бренд, який асоціюється з якістю і надійністю. Наш підхід до створення комфортного житла виділяє наші проекти серед  інших. За 16 років на ринку нерухомості ми отримали безліч нагород як національних, так і міжнародних, але народне визнання і довіра - це те, що рухає нашу компанію вперед.

 

REALT GOLDEN KEY- народна премія ініційована інтернет-порталом нерухомості REALT.ua з метою допомогти споживачам з вибором житла і надійного забудовника. Протягом місяця користувачі порталу змогли віддати свій голос на користь того чи іншого забудовника і проголосувати за його проекти.

В цьому році в конкурсі брало участь 36 будівельних компаній і 76 житлових комплексу