#Підтримуємосвоїх - запрошуємо до співпраці підприємців

  • 07/05/2020

У нас радісна новина! Ми реалізували проект квартири з ремонтом в новій концепції у трьох сучасних стильових рішеннях  - сучасна класика, мінімалізм та скандинавський. Тепер наші покупці, які обирають квартиру з ремонтом, мають ще більший вибір! Перші демонстраційні квартири в нових стилях вже реалізовано в одному з наших найпопулярніших заміських комплексів «Озерний гай Гатне».

В рамках нового соціального проекту «Інтергал-Буд» #підтримуємосвоїх ми надаємо можливість українським виробникам представити зразки власної продукції тисячам українців, які найближчим часом планують новосілля. А це означає, що кожен потенційний покупець комплексу побачить не лише наші квартири, а й вашу продукцію.

Тож, сміливо долучайтеся до проекту #підтримуємосвоїх та розвивайте продажі найбільш ефективно!

Рекомендації, розміщення вашої реклами  в доступі для великої кількості потенційних клієнтів – наші!

Гарні меблі та предмети декору, смак та доставка – ваші!

Якщо ви український виробник меблів для дому, світлових приладів, постільної білизни, рушників, декору, штор - сміливо реєструйтесь для участі в проекті, заповнивши коротку анкету за посиланням!

bit.ly/3fyxsd9

Термін реєстрації – до 20 травня 2020 року!

Ми обов’язково вийдемо на зв’язок з вами, аби розповісти про деталі проекту, надамо планування, більше візуалізацій та запросимо на перегляд відремонтованих квартир в ЖК «Озерний гай Гатне».