Початок продажу в 11-му будинку житлового комплексу «Паркові Озера»

  • 30/10/2015

Доступне попереднє бронювання, не більше однієї квартири в руки!

З 3 листопада ми готові продавати квартири в 11-му, найкомфортнішому з-поміж усіх будинків комплексу «Паркові Озера». Погляньте на карту — це єдиний будинок з таким вдалим розташуванням!

Панорамні краєвиди на один із найромантичніших парків Києва з озером з одного боку і лісом з іншого боку (окремо рекомендуємо видові квартири на верхніх поверхах — ТАКИЙ вид на місто буде тільки у Вас).

Заявки на квартири вже надходять — 30 із 174 квартир уже заброньовано. І це ще до початку продажів!

Будинок у тихому місці, але при цьому з розкішною інфраструктурою: дитячий садок, супермаркет Novus, магазини, фітнес-зал, салони краси, аптеки і не тільки вже відчинилися і працюють для Вас. І зауважте, все це в житловому комплексі, який уже декілька років поспіль, попри жорстку конкуренцію на ринку нерухомості, здобуває найпрестижніші нагороди.

Монолітно-каркасна технологія будівництва (яка дозволяє зводити будинки за найкоротші терміни — завершення будівництва вже улітку 2017 року), утеплений фасад, засклені балкони та лоджії (зими у цьому будинку для Вас будуть теплими), панорамне скління і французькі балкони (щоб Ви могли насолоджуватися дивовижними краєвидами), комфортні планувальні рішення з можливістю перепланування (проявіть свій дизайнерський талант!), просторий вестибюль і багато інших переваг для Вашого затишку!

На всі Ваші запитання готові дати відповіді менеджери компанії за номером: (044) 220‒01‒11.

P.S. Поки писався цей текст, забронювали тридцять першу, тридцять сьому квартири…