Покупці обирають квартири з ремонтом

  • 05/06/2019

У сегменті житла комфорт-класу зростає попит на квартири з ремонтом «під ключ» від забудовника. Покупцям вигідно купувати готові квартири, оскільки робити ремонт в новобудові своїми силами набагато довше і дорожче. Про це в коментарях виданню «Кореспондент» розповіла Анна Лаєвська, комерційний директор БК «Інтергал-Буд».

Компанія «Інтергал-Буд» сама контролює виконання ремонтних робіт в квартирі, поставку та якість оздоблювальних матеріалів і дає гарантію один рік на виконані роботи. У ремонт «під ключ» вже включені повна обробка стін і стелі, ламінат і плитка на підлозі, повний комплект сантехніки та міжкімнатні двері.

Крім того, ми пропонуємо додатково опцію замовлення кухні нового зразка з вбудованою побутовою технікою. Це дуже зручно, особливо для сімей, які хочуть швидко переїхати в готову для життя квартиру. Додатковим бонусом є чисті під'їзди і відсутність ремонтного шуму. Подивитися варіанти готових квартир, оцінити якість ремонтів, а також пропоновані дизайнерські рішення можна в шоу-румах житлових комплексів забудовника. 
 

Повна версія тексту: https://korrespondent.net/business/4103068-metry-zhdat-ne-budut-pochemu-rastut-tseny-na-novoe-zhyle