Премія «Український Будівельний Олімп 2019»

  • 11/03/2019

27 лютого 2019 року Експертна Рада визначила лауреатів професійної премії для будівельників «Український Будівельний Олімп». Традиційно професійною премією нагороджуються будівельні компанії за такими критеріями, як репутація компанії в професійному співтоваристві; інновації, технічні та технологічні нововведення; виконання зобов'язань перед клієнтами; нові проекти, програми, об'єкти житлової нерухомості.

Раді повідомити, що, за результатами «Українського Будівельного Олімпу», компанія «Інтергал-Буд» отримала звання «Лідер будівельної галузі 2019» за реалізацію масштабних житлових проектів, широку географію будівництва, стрімкий розвиток та утримання лідерських позицій на будівельному ринку України.

У 2018 році забудовник здав в експлуатацію будинки в таких ЖК у м. Києві як «Паркові озера», «Яскравий», «Малахіт», «Деміївка», «Традиція», «Озерний гай Гатне» (с. Гатне Київської області), «Семицвіт» (м. Львів). У загальній сумі це 10 будинків, 2 230 квартир, що становить 162 805 кв. м. 1 100 000 кв. м житла зводиться одночасно. Говорячи цифрами, будівельна компанія «Інтергал-Буд» з 2003 року до теперішнього часу по Україні всього побудовала 126 будинків.

Також почесні нагороди від загальнонаціональної премії «Український Будівельний Олімп» отримали два житлових комплекси забудовника.

ЖК «Intergal City» у місті Києві був нагороджений званням «Новобудова року: новаторська архітектура, престиж та європейська якість».

ЖК «Озерний гай Гатне», що знаходиться у с. Гатному Київської області, почесно нагороджений як «Сучасне якісне житло: сприятлива екологія, розвинута інфраструктура, затишок та благоустрій».

Колектив «Інтергал-Буд» вдячний журі премії «Український Будівельний Олімп» за визнання проектів компанії та потужну мотивацію здійснювати масштабні плани у реальність і надалі!

Також «Інтергал-Буд» отримував звання «Забудовник року» від «Українського Будівельного Олімпу» у 2015 та 2012 роках.

З «Інтергал-Буд» майбутнє будується сьогодні.